2737
2734

خوشمزه که مسلما نمیشه لخاطر ابنکه نمک وادویه نداره

من یه سیب زمینی کوچولو یکم کدوحلوایی یکم هویج ویکم مرغ یاماهیچه رو میزارم میپزه میکس میکنم میدم بهش ۶ماه۱۴روزشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من اصلا غذایی که براش درست میکردم نمیخورد میومد سمت غذایی که ما میخوریم منم از ۹ماهگی کم کم غذای سفرو شروع کردم براش 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728

اب قلم بریز

پای مرغ بریز عصارش مقویه

کمی سیب زمینی کمی هویج

گندم و جو فک کنم زوده ولی دیدم بعضیا میریزن

میکسشون کن ک راحت باشه براش

دیگ مرغ و گوشتم خاستی بریز

نخود فرنگیم من میریختم توسوپ پسرم

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
خوشمزه که مسلما نمیشه لخاطر ابنکه نمک وادویه نداره من یه سیب زمینی کوچولو یکم کدوحلوایی یکم هویج وی ...

تاریخ دقیق تولدش؟طبیعی بودی یا سز؟بچه چندمته؟جنسیتش!!ببشید این همه سواا پرسیدممم

لایکم نکنین..برا حاجتم لطفا صلوات بفرستین..ممنونم
2738
تاریخ دقیق تولدش؟طبیعی بودی یا سز؟بچه چندمته؟جنسیتش!!ببشید این همه سواا پرسیدممم

چه رگباری چرا؟نکنه شناختی منو😓

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
با چی میکس میکنی؟

اول با گوشت کوب له میکنم بعدازصافی رد میکنم

من ک عدس قرمز ..هویج ..پیاز ..سیب زمینی...رشته یا برنج..یکوچولو گوجه برا رنگش یا رب طبیعی...

ولی من نمک اینا میریختم اونم بدنش ب نمک نیاز داره خب...

اب مرع یا گوشت یا قلم...یا چند تیکه مرغ یا پای مرغ

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
2706