2733
2734
عنوان

تورو قران بیاین،روسرم شپش دیدم

1388 بازدید | 25 پست

هر دوروز میرم حموم خیلی به نظافتم میرسم حتی گاهی پودر دستی میزنم به موهام که از این شپش ها نگیرم😭😭😭وای خدای من دارم از استرس میمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم اتفاقا گرفتم یکی دوهفته پیش، خواهر و بچه هاش هم گرفتن مثل اینکه جدیدا اومده همه شپش میگیرن😭😭

من شامپو گرفتم فایده نداشت موهامو کوتاه کردم و نفت زدم به کف سرم دوبار این کارو تکرار کردم البته دوروز فاصله انداختم بینشون خوب شد

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

وای منم تجربشو دارم روزی ک توسرم دیدم از استرس داشتم میمردم من اونروز خریت کردم موهامو کوتاه کردم مامانم سس سفید زد کل موهامو فرداشم رفتم داروخونه شامپوشو گرفتم زدم 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

شامپو داروخونه....زنده هاش بمیرن

برای بقیه اش هم  فقط چند نفر ادم پیدا کن بشینن از سرت بکشن‌بیرون همین راهشه فقط

تنها راه جلوگیریش اینه موهاتو حنا کنی تلخ میشن و دیگه نمیگیری

شامپو داروخونه....زنده هاش بمیرن برای بقیه اش هم  فقط چند نفر ادم پیدا کن بشینن از سرت بکشن‌بی ...

اخه قراره عروس شم تازه سرم حنا بوده میترسم رنگ نگیره موهام موهامم بلندن

2706