2726
عنوان

روزی چندبار به مادرتون زنگ میزنید؟مامانم ناراحت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 49 پست
بهتون توضیه میکنم با مادرتون صحبت کنید و تماسها ررو کم کنید و زمانی که همسرتون منزل هست که خخیلی خیل ...

من اینم به مامانم گفتم اگه بدونی چکار کرد گفت خب ناراحت بشه و مگه ما چی میگیم 

تازه همه چی هم میگه مثلا الان گفت شوهرت دور اسباب بازیاشه

شوهرم دور ابزاراشه

😔اخه خودش باید بدونه بهش بگمم تلفنو قطع میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پدرم فوت کرده مادرم تنهاست کارخاصی نداره

منم پدرم فوت کرده. مادرم هم تنهاست. ولی همیشه سرش شلوغه. خ ب باید دست تنها به همه کاری برسه. سخته واقعا. یه وقتایی هم مهمون داره یا خواهرم و بچه اش میرن پیشش. دیگه درحد تی وی دیدن هم به سختی وقت پیدا میکنه. بقیه مون همه دوریم. فقط یه خواهرم نزدیکشه

تازه مامانم از تلفن‌های زیادی که باید جواب بده شاکیه. میگه حوصله ندارم انقدر حرف بزنم 

2728
من اینم به مامانم گفتم اگه بدونی چکار کرد گفت خب ناراحت بشه و مگه ما چی میگیم  تازه همه چی هم ...

بهر حال عزیزم یکبار حضوری این قضیه رو‌حل کنید،، تو زندگیتون تاثیر بد میذاره..باید خودتون مدیریت کنید،، یهو کم نکن..کم کم...مادرا عشقن، من که حرف میزنم انرژی میگیرم واقعا اما بندرت جلوی همسرم صحبت میکنم و بیشتر اوقات صبحها که همسرم سرکارن...مگر اینکه موضوعی پیش اومده باشه و بیشتر از یکبار بخوایم صحبت کنیم که اونم ترجیحا تا قبل از اومدن همسرم

اروم اروم مدیریت کن..ان شالله میتونی.

وقتی خدا وارد شود، معجزه می شود.
من اینم به مامانم گفتم اگه بدونی چکار کرد گفت خب ناراحت بشه و مگه ما چی میگیم  تازه همه چی هم ...

وای شوهرا که از هر حرفی داستان درمیارن. مگه میشه جلوشون حرف زد 🙄. بعضی جاها هم حق دارن البته 

مامان منم روزی چند بار زنگ میزنه از 7صبح شروع میکنه قربونش برم جواب ندم به کل فامیل زنگ میزنه دخترم جواب نمیده نگرانم 😂

دیگه از ترسش جواب میدم دلت میاد قبل شاکی میشدم ولی الان همش میگم از روزی میترسم که زنگ نزنه خدای نکرده

من هر روز روزی س بار معمولا ۱۰تا۲۰دیقه هم طول میکشه.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

الو سلام من بیدار شدم 

الو سلام من صبحانه خوردم.

الو سلام چه خبر

الو سلام ناهار چی دارین

الو سلام.بچه ها زنگ نزدن.

الو سلام یه چیزی یادم افتاد 

الو سلام یه چیزی به ذهنم رسید 

الو سلام خواب که نبودین(4عصر میدونمم خوابه😂)

الو سلام چیکار میکنین

الو سلام شام.چی دارین

الو سلام بیاین واتس اپ😂

دیگه این برای 12 شب به بعده 

روزی چند ساعتم با خواهرام😂

فک کنم واسه همینه هیچکدوممون دوست و رفیق نداریم😅

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2706