2733
2734

من اغراق نکنم روزی ۱۰بار

چندوقته کمتر شده روزی ۶.۷بارشده 

خب من دیر پامیشم باید ناهار بذارم ،چایی و میوه به شوهرم بدم ظرف بشورم

یه سری کارا دیگه تو اشپزخونه بخدا بیکار نیستم

بهم میگع دیگه تحویل نمیگیری!یعنی من همش باید گوشی بدست باشم بخدا حس میکنم شوهرم کلافه میشه 

بعد بهش هم میگم کمتر جلو شوهرم هی بهم زنگ بزنیم (بالاخره مرده شاید ی حرف ما به دلش نشینه دعوا بشع)

دیشبم خونه جاریم بودم ساعت ۱۱ونیم صدا گوشیمم زیاد بود 

کخ الو سلام چرا زنگ نمیزنی

😔😔بخدا من همش زنگ میزنم یعنی همشا ولی ناراحت شد گفتم بیکار نیستم

دوبار دیگه هم زنگ زدم ولی دیگه درست جواب نداد گفت ناراحت شدم و بیکار نیستی خدافظ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بالای10بار خخخخ. من صب تا شب بیکارم و تنها

بقول بابام میگه صب پا میشم میبینم وسط خونمون نشستی داری با مامان میحرفی(تصویری میحرفیم اخه خیلی دوریم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

روزی یکی دوبار اولم مامانم زنگ میزنه ولی یه روزی یادم بره بهش دیر زنگ بزنم ناراحت میشه البته ما تو هفته زیاد همو میبینیم شاید هرروز شایدم یک روز درمیون چون تقریبا نزدیکیم

روزی سه ساعت کمتر حرف نمی‌زنیم تصویری 😐

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

مشکل مهمیه. با احترام و محبت حلش کن. 

من معمولا روزی یک یا دوبار صحبت میکنم. اگه موضوع هاصی پیش اومده باشه خب بیشتر.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706