2726

همسرم به دلیل برخی مسائل کاری تلگرامشوتوگیشی من هک کرده حالا اگه من بخوام پیاماشوبامخاطبینش بخونم متوجه میشه یانه

آره

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره .... ولی اگه خود پیام رو باز نکنی فقط نگاه کنی کی چند تا پیام داده و اخرین پیام که مشخصه خودش و پروفایلشون چیه و اینا نمی‌فهمه ..... فکر نکنم گذاشته گوشی شما جای نگرانی باشه .... کنجکاوی ببین تو تنظیمات قبلاً کیا رو بلاک کرده...... و البته اگه خودش نیم ساعت پیش پیاماشو چک کرده شمام برو آشپزخونه بخون نمیدونه دیگه ولی قبل از همسرت باز کنی می‌دونه دیگه

آره .... ولی اگه خود پیام رو باز نکنی فقط نگاه کنی کی چند تا پیام داده و اخرین پیام که مشخصه خودش و ...

ببخشید یه سوال؟من تو مخاطبین همسرم بودم خواستم پیام یکی ازمخاطبینوبخونم بازکه کردم دیدم یه پیام ناخوانده داره زود اومدم بیرون به نظرت خونده شده و متوجه میشه

2706