2733
2734
عنوان

چرا ازدواج کردم اخه چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 2826 بازدید | 80 پست
چرا میکردم اما اونموقع با شوهرم دوست‌بودم میگفتم‌منم عین اینا میسه زندگیم

شوهرت باهات بده یا بهت توجه نمیکنه

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
واسه ادمی که تااین حدببخشیدبیشعوره که به خاطرجواب حق توزندگی خواهرتومیخوادجهنم کنه خودتوناراحت نکن ا ...

اگ بیسعور نبود ب من نمیگف بچه میخوای چیکاربرو سقط کن

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخواستم برا اولین بار جلوگیری طبیعی داشتم بعدش قرص خوردم اما شدم اصلا نمیفهمم گیجم‌مگ میشه اخه

وااای افسردگی گرفتم باهات حرف زدم پاشو یه اهنگ شاد بذار با شوهرت برقص وللش دنیارو با بچتون حال کنید ساز منفیم نزنپاشو 

شوهرت باهات بده یا بهت توجه نمیکنه

خوبه میکنه خیلی دوسم داره اما من حالم بده بخاطر بچه شبا حالم بد میشه چاق شدم همش میخورم چمه اخه 

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
2731
اینا طنزن خب تو طنزای ایرانی هم همه چی ارومه همه خوشبختن 

شمام دیدین😂🤔

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2738
اتیش فقط شوهر نیس فهمیدم حامله ام هرکی ی حرف بهم میزنه بیچارم کردن

عزیزم به حرف هیچکس توجه نکن خدا یه هدیه بهت داده چیزی که ازت نگرفته جیزی که خدا بهت داده آرزوی خیلی هاس اینقدر با این افکار خودتو عذاب نده ناشکری هم نکن

میشه برا سلامتی همه مریضایه صلوات بفرستید؟  
خوبه میکنه خیلی دوسم داره اما من حالم بده بخاطر بچه شبا حالم بد میشه چاق شدم همش میخورم چمه اخه  ...

عزیزم پس افسردگی قبل زایمان گرفتی 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
ن اینکه محتاج نون شب باسیم نمایشگاه مبل داره با کارگاه روبه کوبی اما همش نگرانم برا اینده بچم چرا خا ...

بچه تو قرار نیس همه عاشقش باشن همین که خودت دوستش داشته باشی کافیه مگه واسه مردم بچه میاری

میشه برا سلامتی همه مریضایه صلوات بفرستید؟  
بله عزیزم البته اقای اشتباهو ندیدم

البته اون متوقف شد ساختش قشنگ بود😂🤦‍♀️

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2706