2726
عنوان

درد دلای امام زمانی😢

203 بازدید | 24 پست

اقا جان یا صاحب الزمان 

اقا نمیدونم این نوشته ها رو میخونی یا نه اما اگر میخونی مارو ببخش بابت اینکه منتظرای خوبی نیستیم بابت اینکه عاشقای خوبی نیستیم.

اقا اگه غریبی به خاطر بی لیاقتی من و امثال من و اجدادمنه 😭

اقا اون دختر کوچولویی که تو روضه ها و مولودیا پا به پای مادرش اشک ریخت و صدات زد الان بزرگ شده و موهاش دارن سفید میشن

اقا پیر شدیم دیگه نمیخوای بیای😢😢

کاش که همسایه ما میشدی

مایه آسایش ما می شدی

هر که به دیدار تو نائل شود

یک شبه حلال مسائل شود

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اقا جانم پرده بر انداز ز چشم ترم....تا بتوانم به رخت بنگرم

اقا چرا ما تو رو نمیشناسیم

اقا من حس میکنم که ما رو میبینی اقا ایمان دادم که هستی اقا تو رو به مادرت نرجس خاتون بیا مولای من

و هُوَ المظلوم 😔😢💔

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...

برای مادر گرامیشون

نرجس خاتون

و سلامتی خودشون

صلواااات

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من هرشب ازشون میخوام دعا کنن خدامنو راحت کنه از مشکل

خوش به حال اون ادمایی که امام زمانشون رو هم دیدن و هم درک کردن کاش ما تواون زمان ها حضور داشتیم هم قلبی هم جسمی اون مدقع دردو دل میبردیم پیششون ازشون میخ اساتیم کمک کنن

چه قدر خاطره خوندنم از کمک های غیبی امامان به مراجعینشون و حسودیم شد خیلی 😓😓😓

اللهم عجل لولیک الفرج 😭

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

من خیلی دلم میخاد ببینمشون 

خدایا ظهور آقامونو برسون

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
و هُوَ المظلوم 😔😢💔

خیلی مظلوم 

امروز رفتم بازار با بابام الان که برگشتم بغض کردم که اقا نکنه از کنارن رد شده باشن و من بی لیاقت حس نکردم و غافل بودم؟

اقا اگه من بی معرفتم تو ببخش

2706