2737
2734
عنوان

بينيم هر كي دوس داره بياد

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 32 پست
دماغت که خوبه  خودتم خوشکلی... یکم لب بالاتو پروتز کن بجاش عالی تر مبشی...هر چند من مخالف عملای ...

اها لب پروتز دوس دارم چندشم ميشه🤢

كاربران ني ني سايت مثل خانواده من بجز اونا كسيو ندارم♥️💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من رد دادم از دستش راست و دروغش رو سپردم ب بندناف ی نوزاد... 😁 فقط میدونم تو سایت از دست هر کی دق ن ...

😂😂فکر کنم بیشتر از 10 باررررر عکسشوگذاشته

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2738

سارینا من بخاطر تو لغو کاربری زدم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
10 بار..... N بااار😑😑

😂

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

سارینا امروز یه تاپیکی تگت کردم ترکید

یه کاربری اینجا بنام دختر کلهر همش عکسش و میذاشت

یکی بهش گف عکس صورتت و می‌خوام بذارم رو عکسای مستهجن تو اینترنت پخش کنم

اینم رفته ازش شکایت کنه 

لطفاً دیگ عکس نذار

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
کیانا همیشه میبینمت ذوق دارم امضاهاتو بخونم

عزیزمی 😍❤️ 🤭

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706