2726

سلام

من از دیروز این شیرو به پسرم میدم. صورتش دوباره دونه های حساسیتشو زده چن تا و مدفوعش سبز و بد بو شده‌. آیا طبیعیه؟

سلام منم ب بچم میدم مدفوعش سبز شده مامان ک میگه شاید سرما خورده، پس از شیرخشکش هست چون من قبلا اپتامیل میدادم دو سه روزه نان میدم وزن نمیگرفت با شیرخشک قبلیش

مثل بوےیاس اول صبحدیوانه ڪننده است، نگاهت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام منم ب بچم میدم مدفوعش سبز شده مامان ک میگه شاید سرما خورده، پس از شیرخشکش هست چون من قبلا اپتام ...

ای بابا الهی بگردم به منم میگن آپتامیل پپتی بده واقعا گیج شدم🤕

پسرمن ک هم سینمو میگیره هم  روزی ۷یا۸ شیشه میخورد ولی دوماهه ک شد ۴۶۰۰ وزنش بود لاغره بچم نان رو شروع کردم فعلا امیدوارم خوب باشه خودم هیچی شیر نداشتم از اول ولی همینطوری میدم مک بزنه ب امید اینک شیر کنم 😢ی شب تا صب بهش سینه ندادم صبح دوشیدم کلا ۳۰ سی سی بیشتر نشد😔

مثل بوےیاس اول صبحدیوانه ڪننده است، نگاهت...
پسرمن ک هم سینمو میگیره هم  روزی ۷یا۸ شیشه میخورد ولی دوماهه ک شد ۴۶۰۰ وزنش بود لاغره بچم نان ر ...

ای بابا عزیزم☹

پسر منم تازه یه ماهه شده ولی زیر ۴ کیلوعه :(( همش میترسم وزن گیریش کم بشه اوایل خوب بود شیرمم خوب بود خودم مث خر از دهنش میکشیدم بخاطر اینکه فکر میکردم زیاد میخوره نگو بخاطر رفلاکس بالا میاره و بخاطر کولیک دلدرد میشه😭 بعد دیگه نگرفت سینمو. الانم بخاطر حساسیتش میترسم شیرمو بدم

سلام منم ب بچم میدم مدفوعش سبز شده مامان ک میگه شاید سرما خورده، پس از شیرخشکش هست چون من قبلا اپتام ...

نان اهن بالاتری داره نسبت به بقیه شیرخشکا واسه همین مدفوع بچه رو سبز میکنه

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

آپتمایل من دادم مثه اب مثل نان علیظ نیس نان خیلی هم وزن گیری خوبی داره فقط یه مقدار سنگینه

ای بابا عزیزم☹ پسر منم تازه یه ماهه شده ولی زیر ۴ کیلوعه :(( همش میترسم وزن گیریش کم بشه اوایل خوب ...

چهار ماهش پر بشه دل درداش خوبه خوب میشه نگران نباش راحتم میخوابه

دون صورتش بخاطر داروهاست اشکال نداره بعدا قطعشون کنی خوب میشه

با شیر خودم اصن رگه تو مدفوعش نبود. فقط دون رو صورتش داشت و سینه ش خش خش داشت. فک میکنی سینمو بدم بدون رژیم ضرر داره؟ :((

نفخشم خیییلی کمتر شده از وقتی نان اچ آ میدم و شیرمو قطع کردم. ولی ته دلم غصه میخورم که سینمو نمیدم بهش. ولی همچنان سینه و بینیش گرفته.

با شیر خودم اصن رگه تو مدفوعش نبود. فقط دون رو صورتش داشت و سینه ش خش خش داشت. فک میکنی سینمو بدم بد ...

دیگه نده دختر منم دو روز اول فقط شیر خودمو خورد اتفاقا شیر خشک که بهتره

نمیدونم حس میکنم در حقش مادری نکردم😐 شیرم میاد ولی بخاطر رژیم نمیدم بخوره

خودت باید رژیم داشته باشی؟

2706