2726

من پوستم خیلی خشکه پن مخصوص پوست خیلی خشک و حساس پرودرما رو دارم راضیم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پوست شما هم پوسته میشه ؟ 

بله میشد قبلا خصوصا دور دهنم 😢

و یخورده خارش هم میگرفت 

که رفتم دکتر اون پن رو برام نوشت و یه دوره هم برا پوسته هام 

کرم مرطوب کننده حاوی اوسرین مارک ثمین رو زدم

که خیلی خوب بود

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
بله میشد قبلا خصوصا دور دهنم 😢 و یخورده خارش هم میگرفت  که رفتم دکتر اون پن رو برام نوشت و ی ...

واقعا پس حتما میخرمش قیمتشم خوبه من شامپو بچه سی گل فاقد سولفات گرفتم بازم پوستم پوسته شد بعدش حس کشش اصلا نداشتما اما بعد ی هفته پوسته شدم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
واقعا پس حتما میخرمش قیمتشم خوبه من شامپو بچه سی گل فاقد سولفات گرفتم بازم پوستم پوسته شد بعدش حس کش ...

پوست من و شما حساسه 

من خودمم شامپو بزنم صورتم 

پوستم پوسته پوسته های سفید میزنه

ایشالله که درست شه پوستت گلم