2410
2553
عنوان

خوشگلای حس ششمی میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 906 بازدید | 197 پست
عزیزم عشق من برمیگرده؟دوسم داره؟

ببخشید ولی برنمیگردع

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
خوبین ولی یه دلخوری بینتون هست

بیشتر میتونی بگی؟

این دلخوری چی هس؟من باعث دلخوری اون شدم یا اون

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

گلمممممم لطفا منم بگو دیگه😭عشق من برمیگرده ؟اگع اره کی؟دوسم داره؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
نظر بابامم میتونی حس کنی؟؟بببخشیدا

عیب نداره گلم 

اولش مخالفه بعدن کم کم راه میاد

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

عزیزم حست به منم بگو ا ن شا ءالله چه موقه ازدواج میکنم و شغلش چه چیزی هست؟ 

🌹🌹🌹منتظر ظهور مهدی صاحب الزمان هستم و به نگاه و یاری صاحب زمان دلبسته ام :خواهرای گلم برای سلامتی امام زمان و ا ن شا ءالله حاجت روایی همه ی بنده های پروردگار یک صلوات بفرستید 🌹🌹🌹
2714
خواهرم کی نامزد میکنه؟

عید

2706