2737
2734
عنوان

چقدر مردا پستن

501 بازدید | 42 پست

ای همه چند سال روزگار تو زندگیش زجر کشیدم با خوب و بدش ساختم با نداری و همه چیش... الان برگشته میگه فقط منتظرم وضعم خوب شه ردت کنم بری... چقدر پستن

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا بیشترشون همینن،

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731

چقد پست و وقیح  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

وا

توهم مهرتو بزار اجرا برو خونه بابات بزار داغ خوب شدن وضعش به دلش بمونه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بامردا نباید ساخت باید خرج خودت میکردی گلم جنبه نداشته

ازاین به بعد به نی نی سایتیا قول بده کوتاهی نکنی

زنی که خرج نداره ارج نداره

این منم⬅🤗اینم منم⬅😈....دیگه حالابستگی داره توچطورباشی

خب حالا كه اينو گفت تصميمت چيه؟

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

پس بارتو از الان ببند 😏

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706