2737
2734
عنوان

چله آیت الله حق شناس

123 بازدید | 10 پست

سلام.

دوستان می خواستم بدونم کسی بوده که از این چله حاجت گرفته باشه؟! بعد از چند بار برداشتن چله حاجت گرفتید و این که برای نایب از خود کانالشون کمک می گرفتید هزینه داشت؟! 

تدریس خصوصی و رفع اشکال درس ریاضیات و هندسه و آمار و احتمال به شکل مجازی و یا حضوری هر جلسه 20 تومن. به تدریس علاقمندم برای همین این کارو انجام می دم کاملا با ذوق و علاقه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خوندم حاجت گرفتم عزیزم برای تشکیل شدن جنینم خوندم چون گفته بودن پوچه،وسطش ی مشکلی برای خودمون پیش اومد اما بااین دعا خداروشکر برطرف شد ان شاءالله حاجت روا شین من نائب نگرفتم ولی شنیدم نائبان صلواتی هم هست ک انجام میدن

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
بچه ها من خیلی حالم بده😔ببخشید اسی نمیدونم چکار کنم

خواهش می کنم خدا به دلت نگاه کنه عزیزم.

تدریس خصوصی و رفع اشکال درس ریاضیات و هندسه و آمار و احتمال به شکل مجازی و یا حضوری هر جلسه 20 تومن. به تدریس علاقمندم برای همین این کارو انجام می دم کاملا با ذوق و علاقه. 
من بار اول حاجت گرفتم ولی نایب هم دارند اگه خصوصی بخواین فکر کنم یک و خورده ای باشه ولی عمومی 700 ...

آهان ممنونم ازتون

2738
من خوندم حاجت گرفتم عزیزم برای تشکیل شدن جنینم خوندم چون گفته بودن پوچه،وسطش ی مشکلی برای خودمون پیش ...

ممنونم از شما ان شاء الله نی نی و خانوادش همیشه سلامت و شاد باشن. برای منم دعا کنید

ممنونم از شما ان شاء الله نی نی و خانوادش همیشه سلامت و شاد باشن. برای منم دعا کنید

چشم حتما عزیزم ممنون

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚