2726

از روش    تغذیه   تعیین   جنسیت   انجام  دادید     چقدر  درست بود  براتون    اگر  اره        بگید  چکارهای  انجام دادید     ممنون میشم   یه دختر   دارم  میخوام ۳ ماه دیگه اقدام کنم برا پسر دار  شدن  

دخترم   تو نور دیده ای منی    

حتما زیر نظر دکتر برو.لبنیات و.ماهی و چیزای سرد نخور.چای زنجبیل و.دارچین و نبات داغ و خرما و عسل و گردو و فلفل دونه هر روز بخور.

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حتما زیر نظر دکتر برو.لبنیات و.ماهی و چیزای سرد نخور.چای زنجبیل و.دارچین و نبات داغ و خرما و عسل و گ ...

شما انجام دادی    به دکتر       متخصص یا ماما    مراجعه کنم  

تو کرونا نگران نمی شی خدای نکرده واسه غربالگری بری مریضی چیزی بشه؟

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
من تو کرونا     عمل جرااحی   حذف کیسه  صفرام  کردم    & ...

والا من با هزار سلام و صلوات و مراقبت آندوسکوپ کردن کرونا خفیف گرفتم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

[QUOTE=160847662]شما انجام دادی    به دکتر       متخصص یا ماما    مراجعه کنم& ...[/QUOTانجام دادم پیش هرکدوم.که با تجربه تره تو این.کار برو

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
من هم دخترم هم پسرم رژیم تغذیه ای داشتم البته با رعایت بعضی نکات دیگه... ولی هیچ وقت یادمون نره این ...

خب    خدا          که  بله     مهم خداست      

شما میگید  سر پسرتون  چی رعایت کردین   و خوردین  

اگر تهرانی    ادرس دکترتو میدی  بهم  

نه گلی نیستم

2706