2737
2734
عنوان

هفته هشتم بارداریم و لک بینی

105 بازدید | 9 پست

دوروزه لک میبینم در حد خیلی کم ترشح خیلی کم قهوه ای.

دکتر شیاف داده خوب میشم به نظرتون تجربه کی داشته بیاد بگه لطفا فقط هم موقع دست شویی میاد

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه با شیاف رفع نشد برو دکتر سونو بنویسه اگ مشکلی نبود آمپول بنویسه برات دوزش بالاتر از شیاف نگران نباش منم داشتم با شیاف رفع شد سونو قلب رفتی؟

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
2731
بادارو باردارشدی من لتروزل خوردم منتظره نتیجم 

نه بعد عکس رنگی

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
اگه با شیاف رفع نشد برو دکتر سونو بنویسه اگ مشکلی نبود آمپول بنویسه برات دوزش بالاتر از شیاف نگران ن ...

اره هفته پیش رفتم گف همه چی خوبه خدارو شکر اما نمیدونم چرا لک بینی افتادم تنها کاری که کردم یه کم زیاد نشستم کمرم یخورده زور اومد همین😭😭

بادارو باردارشدی من لتروزل خوردم منتظره نتیجم 

ان شاا.. نتیجه میگیری عزیزم خیلی ها نتیجه گرفتن با لتروزول

اسم لک بینی که میاد ویا کلمه شو میبینمت تن و بدنم میلرزه

ان شاا.. خدا بهت یه نینی بی دردسر بده عزیزم برام دعا کن خیلی منتظر بودم و یه سقط هم داشتم😭

2738
اره هفته پیش رفتم گف همه چی خوبه خدارو شکر اما نمیدونم چرا لک بینی افتادم تنها کاری که کردم یه کم زی ...

شیاف رو هر ۱۲ ساعت بزار استرس هم نگیر ک بدتر نشی

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
شیاف رو هر ۱۲ ساعت بزار استرس هم نگیر ک بدتر نشی

شبی یدونه گفته دکتر