2733
2734
عنوان

خریدن طلا از جاری

1300 بازدید | 62 پست

شما باشین طلای دست دوم جاری رو می خرین؟پول جمع کردم طلا بخرم جاریم یه نیم ست داره میفروشه چون برادرشوهر تو کار طلاست گفتیم بریم از همکارش بخریم(چون خودش فقط سکه میفروشه)بعد برادرشوهرم گفت خانمم داره عوض میکنه بدون هیچ اجرتی می خوای فقط پول گرم طلاشو بده بردار. شوهرمم از خدا راضی میگه خوبه اصلا پول اضافی نمیدیم ولی من نمی خوام طلای اونو بردارم😔 من زیادی حساسم یا حق دارم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد خوشایند نیست چون به نظرم ممکنه چشمش بمونه روش ویاد آور خاطراتش بشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

از هر طلافروشی میتونی بدون اجرت بخری .

من باشم نمیخرم از جاریم .از مادرشوهرم هم نمیخرم .حتی از فامیلای مادریم 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738

نه اصلا

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

اصلااااا این کارو نکن،بگرد طلای دست دوم پیدامیکنی

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2706