2733
2734
عنوان

نامزدم

122 بازدید | 9 پست

از وقتی شرایط قرنطینه شده ما به خواست خودم رستوران نرفتیم.بیرون هم که میرفتیم از سوپرمارکت گاهی خوراکی میخرید.یک هفته پیش هم بهش گفتم برام یه شال ۱۰۰ تومانی خرید.امروز یه چیزی دلم خیلی میخواست ۲۰۰ تومان بود.بهش گفتم گفت باشه ماه دیگه میگیرم!

این اولین بار بود که بهم اینو میگفت.یهو جا خوردم و سعی کردم درک اش کنم و کلا خودمو زدم به اون راه و با مهربونی و خوشحالی گفتم باشه.حالا الان همش نگرانم اون چیزی که میخواستم تموم بشه تا ماه دیگه😔به نظرتون خودم بخرم بد هست؟

چون دلم نمیخواد هم بعدا براش عادت بشه که اگه چیزی برام نخرید خودم میخرم!هم اینکه میترسم ناراحت بشه و غرورش بشکنه اگه بعدا بفهمه خودم خریدم و بگه چرا صبر نکردی من بگیرم خودم؟

ولی اون چیزی که میخوام رو فقط یه سایت دیدم که داره و خیلی هم دوسش دارم و میترسم بعدا نتونم پیداش کنم دیگه 

چیکار کنم به نظرتون؟  

بنظرم صب کن خدایی اگه واجب نیس

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

برو بگیر بابا ولش کن هر چی خوشحالت میکنه انجام بده

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعش بگو من اونو خودم میگیرم جاش توام ی چیز ریگه ماه بعد ک نیاز دارم بگسر 

میخوام شاد❤زندگی کنم و فکرای قشنگ بکنم❤پس قرار نیس کسی با حرفای بیخودش باعث از بین رفتن شادیم بشه❤💃لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤فرفری موی غزل سازم👧❤متاهل ومتعهد♡❤چشم رنگی هستم  اونم از نوع سبز یشمی 💚❤دختر بهارم ک عاشقی ی پسر بهاری شدم🍀🌻❤دانشجوی میکروبیولوژی اصفهان💉🔬👩‍🏫دختر ترکم❤همان ک به  خال هندویش بخشند سمرقند و بخارا را❤

خودت بخر. اگر میخواستی‌ حساب کتاب یه قرون‌   دوزار نمبکردی 

اینو خرید‌ اون‌ رو نخرید 

چطور رتون میشه تو نامزدی طلب‌ چیزی واس خرید‌ میکنید

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738