2733
2734
عنوان

بنظر من آقایون از خانومای سرد

240 بازدید | 22 پست

بیشتر خوششون میاد تا گرم

منظورم توی رابطه س 

ینی زنی که نیازی از نظر جنسی بهشون نداره رو بیشتر دوس دارن تا زنی که گرمه و بهشون نیاز داره 😏

نظر شما چیست؟

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

نظر من ب چ دردت میخوره 

چقد سطح پایینن این تاپیکا

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه ی جورنیست من ک نظرم اینه زن گرم باشه مرد بیشتردوست داره البته نظرشماهم مورد احترامه

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏

موافقم

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
2738
نظر من ب چ دردت میخوره  چقد سطح پایینن این تاپیکا

شما تاپیک سطح بالا بزن ما یاد بگیریم ازتون گل

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2706