2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید😭😭

264 بازدید | 2 پست

سلام بچه ها چند روز پیش دل درد عجیبی گرفتم که انگار یه چیز اسدی از شکمم ترشح میشد تا وسط قفسه سینم به شدت دردناک گفتم حتمن رودل شدم چون قبلش رفته بودیم طبیعت و زالزالک از درخت چیدم خوردم بلالم زیاد خوردم استفراغ میکردم ولی دستشوییم نمیومد خاک شیر و بارهنگ و روغن کرچک خوردم افاقه نکرد آمپول زدم هیوسین خوردم فایده نداشت بعد از چن روز دستشوییم سیاه بود بعد خوب شد و دستشوییم کم ولی معمولی شد ولی درد همچنان داشتم الان 1هفتش دردشدید دارم و توشکمم انگار مثلن یه عالمه آب بخوری داری میترکی اونجوریه درد شدیدم دارم بنظرتون سرطانه رودس؟؟کروناس؟تورو خدا تجربه ای چیزی ندارید ساعت 10شب نوبت دکتر گرفتم 

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

ببخشید ولی عاروق میزنم نفخم یه کوچولو دارم میگم روده هام پیچ نخورده بهم شایدم میکروب وارد معدم شده میگم سرطان نیست آخه خالمم سرطان روده داشت فوت کرد

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘