2733
2734

سریع میذارم    یک دقیقه بعد بر میدارم    

پست اولم نذاشتم نره گوگل

نیم رخ من هست   با کسی که قرار هست نشون بشم

به نظرتون از همین یه تیکه  کدوممون بهتره؟ (من😐) نمیتونم کامل بذارم  همینم دروغ چرا با ترس گذاشتم  خدا رحمم کنه😓

18 سالم هست و یک سال نشون و دوسال عقدم به دلیل شرایطی

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه عجب زود رسیدم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

*آب را گل نکنیم*

*ماسک را ول نکنیم*

در فرودست انگار، ناقلی عطسه زده

یا که با یک سرفه

گشته آلوده هوا.

ماسک را باید زد

دست را باید شست

واکسنی نیست کنون در ده بالا موجود

راه درمانی نیست

پیشگیری شده تنها ره درمان و نجات

تخت ها خالی نیست

چه گناهی کرده است

آن پرستار و پزشک؟ !!

خسته گشتند دگر زین همه هشدار و پیام.

ماسک را باید زد

دست را باید شست

همگی در خطریم

همه در یک کشتی

همره و همسفریم

باید این کشتی را

به سلامت برسانیم به ساحل با هم

ماسک را باید زد

دست را باید شست

ماسک را گر بزنیم

گر بشوییم سریع دستان را

گر کمی فاصله ایجاد کنیم

با شکست کرونا

باز هم می خندیم

باز هم بار سفر می بندیم

باز هم آینه در دست برقصیم همه

باز هم تازه شود نقش و نگار دیدار

باز هم می پرسیم

خانه ی دوست کجاست؟

ماسک را باید زد

دست را باید شست

بدومنتظریم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

پست اول گذشت راحت باش

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2706