2726

گذاش؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

*آب را گل نکنیم*

*ماسک را ول نکنیم*

در فرودست انگار، ناقلی عطسه زده

یا که با یک سرفه

گشته آلوده هوا.

ماسک را باید زد

دست را باید شست

واکسنی نیست کنون در ده بالا موجود

راه درمانی نیست

پیشگیری شده تنها ره درمان و نجات

تخت ها خالی نیست

چه گناهی کرده است

آن پرستار و پزشک؟ !!

خسته گشتند دگر زین همه هشدار و پیام.

ماسک را باید زد

دست را باید شست

همگی در خطریم

همه در یک کشتی

همره و همسفریم

باید این کشتی را

به سلامت برسانیم به ساحل با هم

ماسک را باید زد

دست را باید شست

ماسک را گر بزنیم

گر بشوییم سریع دستان را

گر کمی فاصله ایجاد کنیم

با شکست کرونا

باز هم می خندیم

باز هم بار سفر می بندیم

باز هم آینه در دست برقصیم همه

باز هم تازه شود نقش و نگار دیدار

باز هم می پرسیم

خانه ی دوست کجاست؟

ماسک را باید زد

دست را باید شست

2728

خیلی چرته .... میتونست قشنگتر باشه. فقط دوقسمتشو دیدم. یعنی چی که نشون میدن یه زنه بیوه اینهمه خواستگار داره!!!! تازه با یه بچه. عملا خواستن نشون بدن که هر مردی از راه برسه چشمش دنبال زنه بیوه است. (البته معذرت از تمام زنان بیوه ). ولی این تیکه از داستان خیلی رومخه و توهینه به زن هست.