2737
2734
عنوان

خیلی خیلی حسودیم میشه به

736 بازدید | 46 پست

من یه پسر سه ساله دارم تو شهری زندگی میکنم که از خانواده خودم دورم ‌. از اون طرف مادرشوهرم ( جوان هست )  و خانواده شوهرم به هیچ عنوان بچم رو برای شده نیم ساعت هم نگه نمیدارن . با اینکه نوه اولشون هست . ( میخان من بهم فشار بیاد تو شهر غریب  و ببرم و خستم بشه و خوشحال میشن من ناراحت باشم ) 

من وقتی با دوستام یا هر کسی بچه کوچیک داره حرف میزنم میگه بچم رو امروز دادم تحویل مامانم یا برادرم یا خواهرم یا مادرشوهرم ........

بعضی مواقع ادم نیاز به تنهایی داره . یک پشت بچم گریه میکنه و بهونه و ....خستم شده . از روز تولدش بهم چسبیده بود تا الان . نشده تا حالا نیم ساعت فقط نیم کسی برام بگیرتش من برم برای خودم جایی و یا کاری که میخام انجام بدم . شوهرم هم خوب سختشه و مرد هست و سرکار . 

گفتم درد و دل کنم .

الان قورتت میدن مادرشوهر وظیفه نداره🤦‍♀️

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کرونا تموم شد اولین کاری که می‌کنی پیدا کردن مهدکودک باشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

*آب را گل نکنیم*

*ماسک را ول نکنیم*

در فرودست انگار، ناقلی عطسه زده

یا که با یک سرفه

گشته آلوده هوا.

ماسک را باید زد

دست را باید شست

واکسنی نیست کنون در ده بالا موجود

راه درمانی نیست

پیشگیری شده تنها ره درمان و نجات

تخت ها خالی نیست

چه گناهی کرده است

آن پرستار و پزشک؟ !!

خسته گشتند دگر زین همه هشدار و پیام.

ماسک را باید زد

دست را باید شست

همگی در خطریم

همه در یک کشتی

همره و همسفریم

باید این کشتی را

به سلامت برسانیم به ساحل با هم

ماسک را باید زد

دست را باید شست

ماسک را گر بزنیم

گر بشوییم سریع دستان را

گر کمی فاصله ایجاد کنیم

با شکست کرونا

باز هم می خندیم

باز هم بار سفر می بندیم

باز هم آینه در دست برقصیم همه

باز هم تازه شود نقش و نگار دیدار

باز هم می پرسیم

خانه ی دوست کجاست؟

ماسک را باید زد

دست را باید شست

شما مادر بچه ای اصلا نباید انتظار داشته باشی بچه رو نگه دارن اگه اینکارو کنن از لطفشونه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706