2737
2734

راسیپ من خوردم افتضاحه

از لحظه ای ک بخوری میشی یه افسرده به تمام معنا

همش خوابی و عصبی

هرچی هم میخوابی انگار بدنت بیجونه 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راسیپ من خوردم افتضاحه از لحظه ای ک بخوری میشی یه افسرده به تمام معنا همش خوابی و عصبی هرچی هم می ...

واقعا؟اخه برای بچه ها مینویسن گفتن خوبه من خواستم بگیرم😕هیچ تاثیری رو اشتهات نداشت؟اصلا چاق نشدی؟

راسیپ من خوردم افتضاحه از لحظه ای ک بخوری میشی یه افسرده به تمام معنا همش خوابی و عصبی هرچی هم می ...

نه خب نباید زیاده روی کنی.باید با پیمونه خودش بخوری

و اینکه باید قلقش دستت بیاد.مثلا من روز اول قبل هر وعده غذاییم میخوردم همش خواب بودم.ولی از روز دوم فقط قبل از ناهار میخوردم و قبل شام هم ی روز درمیون.و اینکه بین وعده های غذاییم یکم نرمش میکردم که بدنم کرخت و بی حال نشه.الان اوکیم

واقعا؟اخه برای بچه ها مینویسن گفتن خوبه من خواستم بگیرم😕هیچ تاثیری رو اشتهات نداشت؟اصلا چاق نشدی؟

چرا اشتهارو زیاد میکنه ولی به عوارضش نمی ارزه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2738
نه خب نباید زیاده روی کنی.باید با پیمونه خودش بخوری و اینکه باید قلقش دستت بیاد.مثلا من روز اول قبل ...

اتفاقت منم فقط قبل ناهار میخوردم ولی تا کل روز نابود بودم حتی قهوه هم انرژیمو زیاد نمیکرد

پیمونشم همونقدر میخوردم جون خیلی برا معده ضرر داره

نه خب نباید زیاده روی کنی.باید با پیمونه خودش بخوری و اینکه باید قلقش دستت بیاد.مثلا من روز اول قبل ...

بعد یه هفته اون اثر خواب الودگیش از بین میره یا بازم هست؟اخه من بیمارستان میرم نمیشه خسته باشم😕

اتفاقت منم فقط قبل ناهار میخوردم ولی تا کل روز نابود بودم حتی قهوه هم انرژیمو زیاد نمیکرد پیمونشم ه ...

نمیدونم والا شاید واسه هر شخص ی طوریه.من انقد بدغذا بودم و بی میل و اشتها که همونم باعث شده بود معدم هی اسید ترشح کنه و بی حال باشم.الان که غذا میخورم حالم خوبه

بعد یه هفته اون اثر خواب الودگیش از بین میره یا بازم هست؟اخه من بیمارستان میرم نمیشه خسته باشم😕

واسه من از روز دوم دیگه خواب آلود نبودم.ولی بقیه دوستان میگن مثل اینکه خوابشون میگرفته.شما امتحان کنید از اون روش که گفتم.اگه بازم خوابتون گرفت پس نمیسازه بهتون

2706