2733
2734
عنوان

یچه ها میخام جدا شم ولی دو دلممممم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 67 پست
عزیزم متوجه هستید که این بانوی عزیز ارزش‌هاش توی زندگی متفاوت با همسرش هست؟ جدا از اختلاف سنیِ بسیار ...

خب وقتی میگه وابستشه..من بگم جدا شو تا به لیاقتات برسی..همه ما به اون چیزی که حق مونه نمیرسیم..نمیگم برده داری..منظورم از به خودش رسیدن که ارایش و بزک کردن نبود..منظورم اینه سطح خودشو تو همه چی بالا ببره..وگرنه ازدواج با این اختلاف سنی رو نمیپسندم..چون روحیات ادما فرق داره..و خیانت اون اقا رو توجیح نکردم که چون اون نمیرسه خیانت کرده..ذات هر ادمی فرق داره

منم حق دارم خود خواه نیستم خیلی از خودم زدم   اخرش خیانت نصبیم شد  ننیخام بازم از خود ...

خب شما حق انتخاب داری

فک کنمم دودل نیستی

مطمئنی برای طلاق اگ مطمئنی ک پس بهتره زودتر تصمیم تو بگیری شروع کنی ب درس خوندن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم متوجه هستید که این بانوی عزیز ارزش‌هاش توی زندگی متفاوت با همسرش هست؟ جدا از اختلاف سنیِ بسیار ...

دقیقا  بهش گفتم من بچه نمیخام حاضری زندگی کمی گفت ک ن بچع هم بخشی از زندگی مشترکه من بچه میخوام این یک 

دو من این همه از خووم گذشتم و حتی درس نخوندم اخرش خیانت نصیبم شد دیگه دوست ندارم ا  خودم بگذرم نمیخام بخاطر این شوهر و این زندگی ک قدر خوبیامو ندونست باز درسمو نخونم و از خودم بزنم و بچه دار شم در حالی از بچه متنفرم درسته دلم ی کم گیره شایدم فقط وابسته ام ولی نمیخام از خودم بزنم دیگه هیچوقت 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
2728
باید بشینی فکر کنی ببینی دلت می‌خواد یک زن قوی باشی که از یک رابطه‌ی اشتباه خارج می‌شه و برای مدت کو ...

میترسم از اینده هم میترسم ک ی ادم از این بدتر گیرم بیفته 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
خب شما حق انتخاب داری فک کنمم دودل نیستی مطمئنی برای طلاق اگ مطمئنی ک پس بهتره زودتر تصمیم تو بگیر ...

ن دو دلم 😥😥

خب شما ب اردواج مجدد فک نکن

فعلا هدفت درس باشه

حالا کسی ام از اینده خبر نداره بعدم بزرگتر شدی

مشاور هس فک نکنم بدتر گیرت بیاد

2738
دقیقا  بهش گفتم من بچه نمیخام حاضری زندگی کمی گفت ک ن بچع هم بخشی از زندگی مشترکه من بچه میخوام ...

اون مورد اول  اکثره مردا بچه دوس دارن 

اما مورده دومت تو مشکلت اینه همش فک میکنی بدبختی

فک میکنی خودت این مشکلاتو فقط داری

فک میکنی خیلی از خودت گذشتی

اما اینو بدون فداکاری بخشی از زندگی دونفره اس

خب شما ب اردواج مجدد فک نکن فعلا هدفت درس باشه حالا کسی ام از اینده خبر نداره بعدم بزرگتر شدی مشا ...

ی مشکل دیگه هم اینه ک خانوادم همهوچیو تو ازدواج میبینم بابام میگه میخای بعد جدایی چیکار کنی میگم میخام درس بخونم میگه ولموننننن کنننن  تو دکتر هم بشی من دلم میخاد شوهر بچه داشته باشی 😐😔

اون مورد اول  اکثره مردا بچه دوس دارن  اما مورده دومت تو مشکلت اینه همش فک میکنی بدبختی ...

ولی اون هیچ کاری برا من ک نکرد هیچ خیانتم کرد 

ی مشکل دیگه هم اینه ک خانوادم همهوچیو تو ازدواج میبینم بابام میگه میخای بعد جدایی چیکار کنی میگم میخ ...

اینک عب نداره خانواده ها ی چیزی میگن 

تو بیشتر ب خودتو و زندگیت فک کن

دقیقا  بهش گفتم من بچه نمیخام حاضری زندگی کمی گفت ک ن بچع هم بخشی از زندگی مشترکه من بچه میخوام ...

ببین عزیز دلم وابستگی کاملا عادیه. آدم حتی وقتی یه گیاه رو سه سال آب بده و ازش نگهداری کنه، جدایی از اون گیاه واسش سخت می‌شه. حیوان خانگی هم همینطور=))) هر شرایطی وقتی که طولانی بشه آدم از دست‌کشیدن ازش می‌ترسه. همسر هم همینه. من کسی ام که دو سال زندگی مشترک داشتم و ازش خارج شدم و تنها ترسم قبل از خارج شدن از زندگی مشترک همین وابستگی و ترس از تنهایی بود:)) با خودم می گفتم "اگه دیگه کسی نیاد سمتم چی!!!!" "اگه دیگه نتونم خوشحال باشم چی!!" (حالا اونموقع هم خوشحال نبودما ولی یه جور دلخوشیِ پوچ داشتم که مثلا تنها نیستم و خودم رو باهاش گول می‌زدم). "اگه بعدا پشیمون شدم چی!؟!؟!" ولی با هر بدبختی‌ای که بود تصمیمم رو گرفتم و از اون زندگی اومدم بیرون. خیلی سخت بود دوماهِ اولش برام. واقعا منفعل شده بودم و ناراحت بودم اما می‌دونستم با تمام وجودم که کار درستی کردم و این ناراحتی گذراست و قراره آینده‌ی بهتری داشته باشم و فکر کردن به همین چیزا باعث شد ناراحتیم فقط و فقط دوماه طول بکشه و الان ۶ ماه گذشته و حالم بسیار خوبه و تمرکز کردم روی پیشرفت‌های درسی و کاری و هنری و دارم از زندگیم لذت می‌برم. نترس. فقط همینو می‌تونم بهت بگم. تو نه تنها و بی‌کس خواهی موند و نه توی زندگی بعدیت بدشانسی میاری‌. همه‌چیز خوب پیش می‌ره. از حرفات مشخصه که به زندگیِ سطحی و عوامانه راضی نیستی. مشخصه که خواسته‌های زیادی داری و به کم قانع نیستی پس مطمئن باش اون دو سه ماه ناراحت شدن ارزشش رو داره که این سه سال رو رها کنی و بری دنبالِ یه آینده‌ی طلایی. آینده‌ای که پر از موفقیته و توش از طلاقت به عنوان نقطه‌ی عطف زندگیت یاد می‌کنی. بغلت می‌کنم از دور و می‌دونم که می‌تونی قوی باشی چون من تونستم و خیلی‌های دیگه هم تونستن❤

ببین تو در آینده دیگه ۱۸ ساله نیستی که نتونی آدم‌ها رو بشناسی. به علاوه قرار نیست دوباره ۶ ماه دیگه ازدواج کنی. مطمئنا توی سالهای درس خوندنت و رفت و آمدت توی جامعه، با کلی آدم جدید نشست و برخاست می‌کنی و کلی تجربه جدید به دست میاری که بهت کمک می‌کنن به قول معروف "آدم‌شناس" بشی و ازدواج بعدیت رو با بصیرت بیشتری انجام بدی. نگران این‌ فکرا نباش. اینا حرفای محافظه‌کارانه‌ست که افرادی که از تعییر می‌ترسن می‌کنن توو مغز آدم. معمولا ازدواج‌های دوم ازدواج‌های موفق‌تری هستن چون آدم باتجربه می‌شه و می‌دونه چی به چیه و تصمیم درستی می‌‌گیره.

2706