2733
2734
عنوان

یه داستان ترسناک

168 بازدید | 21 پست

راسته؟

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام زنی هستم 40 ساله ک میخوام داستان کرونا گرفتنمو منتشر کنم لطفا منتشر کنید تا به دست همه برسد
دوهفته پیش کرونا گرفته بودم حالم خیلی بد بود ودکتر نوشت که بستری بشم رفتم بیمارستان بستری شدم میخوام بدونین که پرستارا انگار جلو سگ یه چیزی مینداختن هرروز قرصو یا غذاوو اینا که میاوردن پرت میکردن جلومون میرفتن من بودمو دو نفر خانم بد من من حالم هرروز بدتر میشد و درحال مرگ بودم ولی اون دو نفر حالشون بهتر از من بود یه روز ظهر بود یه پرستار سه تا قرص آورد واس هرکدوممون یدونه جلومون پرت کرد گفت بیایین اینارو بخورین اون دوتا قرصو انداختن ولی من نتونستم ازجام بلند بشم گفتم یکم بخابم بلن میشم میندازم یک ساعت بعد دیدم صدایه گریه میاد و دادو بیداد بلند شدم دیدم اون دو نفر مردن زود قرصو قایم کردم زنگ زدم به شوهرم که بیاد منو دربیاره از بیمارستان نمیذاشتن برم ولی به زور مرخص شدم رفتم  خونه دو سه روز که گذشت حالم بهتر شد قرصو برداشتم رفتم پیش رئیس بیمارستان قرصو نشون دادم گفتم سه نفر بستری بودیم اون دوتا از من بهتر بودن بعد خوردن این قرص مردن رئیس با عصبانیت و کمی درنگ گفت که  اگ سرت به تنت سنگینی نمیکنه راهتو بکش برو خانم من کاره یی نیستم به ماهم از بالا دستور اومده ک مریضی زیاد حالش بد بود و بیش از یکی دوهفته موند از این قرصا بدین و من مطمعا شدم ک از این قرص ها بود اونا مردن

و من از شما خواهش میکنم که اینو منتشر کنید هرکس کرونا گرفت نره بیمارستان اگ عجل بیاد هرجا باشیم میمیریم بمونین تو خونه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خجالت بکشید

وااااقعا خجالت داره

بیچاره کادر درمان

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

[QUOTE=160830794]خجالت بکشید وااااقعا خجالت داره بیچاره کادر  دروغ میگه به خدا

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2706