2733
2734
عنوان

میشه نظرتون رو راجب ...

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز نمیشناسی نظر نده😂

💔😶

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731
خب به تاریخ عضویت نیست که بعضی اا که فعالتر هستن بهتر میشناسنشون 

اوهوم دقیقا😁

اونایی که ۲ روزه عضو شدن بهتر از اونایی که ۲ سال پیش عضو شدن رو میشناسم والا

دردی که امروز میکشی..لذتیه که فردا حس میکنیمیشه برای بر آورده شدن آرزوهام صلوات بفرستی(ممنونم) عاشق تاپیک های انرژی و ایده هستم💚💚💚صدام بزنید تا بیام
💔😶

ناراحت نشو😒🥺

دردی که امروز میکشی..لذتیه که فردا حس میکنیمیشه برای بر آورده شدن آرزوهام صلوات بفرستی(ممنونم) عاشق تاپیک های انرژی و ایده هستم💚💚💚صدام بزنید تا بیام
2738
میدونم مامانت ترشی های خوشمزه ای درست میکنه تولد دوستتم بوده😂

😑

سان شاین دوستدارمممم

قربونت عزیزم😍

سلاااااااااااااام شااااخ نی نی سایت😶

😎😎

ناراحت نشو😒🥺

شدم دیجه😭

بوسم تون😢

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
شدم دیجه😭 بوسم تون😢

ببخشید ناراحت نشو😊دوس ندارم کسی رد ناراحت کنم

بوسسسس😘😘😘

نمیشناسمت ک

ولی شجاعتتو دوست دارم من بعد دو سه ماه هنوز جرات نکردم این کارو بکنم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
شدم دیجه😭 بوسم تون😢

شما منو نمیشناسی ولی من قبل از اینکه تو نی نی سایت عضو شم شما رو میشناختم پستاتون رو میخوندم😄

2706