2726

سلام عزیزان . الهی قسمت همه منتظرا بچه های سالم و  صالح . 

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ان شاالله میخوام برم لباس نوزادی بگیرم بنظرتون چی بگیرم و چند دست نمیخوام خیلی باشه اما میخوام جنس های خوبی باشه . میشه راهنمایی کنین

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یدونه از این کارتونی بزرگا عالین بخر 

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2728

دو تا صفر بگیر برا موقعی که دنیا میاد تقریبا تا یک ماه ....۴ تا یک بگیر .۴ تا شماره ۲ ....البته بستگی به ریزی ودرشتی بچتم داره ....من خودم کلا زیاد میخرم مثلا ۴تا صفر خریده بودم ۵ دست شماره یک,شماره ۲ فکر کنم تا الان ۱۰ دست خریدم ...هم لباسای نوزادی دوست دارم هم این که خیلی زود عوض میکنم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

سلام. تبریک میگم. منم تازه خریدم. سایز صفر دو سه دست پنبه خالص بگیر که پوست کوچولوت آلرژی پیدا نکنه. سایز دو و سه هم دو دست لازم میشه، پنبه باشه چه بهتر

شاید فقط عاشق بداند "او" چرا تنهاست.../کامل ترین معنا برای عشق، تنهایی ست! "فاضل نظری"
ب نظرم تو ایرانی ها مارک تاپ لاین خوب بود نسبت ب کیفیتش

آره خیلی خوبه ولی تنوعش خیلی کم لباسای جالب وشیکی نداره...

مارک نیلی هم جنسش هم تنوعش خیلی عالیه...مارک آی نور خیلی خیلی لباسای زیبایی داره وجنسشونم که حرف نداره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بستگی به این داره چندتا لباس تن نوزاد میخوای بکنی .من یه رکابی زیر دکمه .یه تی شرت و یه آستین بلند تنش میکردم دخترم متولد بهمن بود خونمونم خوب گرم نمیشد .دو دست سایز ۰بگیر یه دستم که خود بیمارستان میده  .سه  دست سایز یک .سه چهار دست سایز ۲.دختر من سایز۳ روخیلی طولانی پوشید پنج ماه اینا سایز ۳بود من لباس سایز ۳تو همون دورانش زیاد گرفتم

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍
آره خیلی خوبه ولی تنوعش خیلی کم لباسای جالب وشیکی نداره... مارک نیلی هم جنسش هم تنوعش خیلی عالیه... ...

اره نیلی هم خوبه یادم نبود ولی یه سریاش قواره اش بزرگه 

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

به نظرم فعلا فقط سایز صفر و یک بگیر صفر و همه چند دست بگیر من دو دست گرفتم کم بود رفتم چند دست دیگه خریدم درسته یه ماه بیشتر تنش نبود ولی اون یه ماه خیلی مهمه بچه تازه ب دنیا اومده وقت نداری تند تند بشوری یا جمع و جور کنی

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤