2737
2734

حالش خیلی بد نبود اومدم‌خونه مادرم

الان نزدیکش نمیشن مامانم‌تند تند اسفند دود میکنه هی میگن تبم داره؟پاشو ببرش دکتر 

چن دقیقه پیش تو اتاق بودم کار داشتم‌وسط پذیرایی گریه میکرد هیچکس بغلش نمیکرد دوییدم خودم رفتم برداشتمش

الهی بمیرم 

لعنت بهت کرونا ادم به خودشم شک داره

دعاگنین سرماخوردگی ساده باشه🙁

دیشب حمومش کردم سرشو هرچی گفتم باز نکن باز کرد منم بخاری روشن گذاشتما ولی سرماخورد

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب عزیزم بچه مريض و نباید بیرون ببری  حق دارن خانوادت  آخه من خودم از یه بچه 3 ساله کرون ...

خب ازکجا میدونی ازون گرفتی؟

وقتی من خودم میدونم دیشب سرماخورده  حمومش کردم

وقتی الان دوماهه ازخونه بیرون نرفته ازکجا گرفته؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2738
عزیزم ان شا الله بهتر میشه ولی اینجور موقع ها خب نباید بری خونه کسی که نه تو ناراحت بشی نه اونا معذب ...

اصلا اینجوری نبود طفلی فقط عطسه داشت 

خب ازکجا میدونی ازون گرفتی؟ وقتی من خودم میدونم دیشب سرماخورده  حمومش کردم وقتی الان دوماهه ا ...

چون بشدت رعایت میکردم و جایی نرفتم این بچه اومد خونمون 

دیدم حاش خوب نیس 

2.3 روز بعدش بچم مريض شد 

5 روز بعدش خودم 

که تست خودم مثبت شد 

خدایا شکرت 🙏🏻
عزیز دلم واسم سشوار می گرفتی کاش نگران نبا همون سرما خورده ولی ببر دکتر دارو بده زود خوب شه

اولین بار سشوار نکردم سرشو اشتباه کردم

اولین بار سشوار نکردم سرشو اشتباه کردم

آره بچه ها همکاری نمیکنن بنظرم بخاطر همین سرما خورده من خودم الان با اینکه همیشه سشوار هم میکنم ولی شب حموم نمی‌رم چون بدنم حساسه فوری مریض میشم

2706