2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۲ میلیون و ۳۲۴ هزار تومن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2728
این اواخر بیشترین قیمت طلا چقدبوده گرمی؟؟؟...تا یکو ۴۰۰ رفته قبل این دوهفته اینا؟مثلا دوبر ۱۷مهر...

نمیدونم عزیزم پیگیرش نیستم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

عزیزم بستگی به اجرت ساختش داره اگه بدون اجرته گرمی صد بالاتر باید حساب کنی، من یه گردنبند 7گرمی با گرمی 1330 گرفتم 12700،اجرتش بالا بود با مالیات و سود گرمی 1800 شد

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2738
عزیزم بستگی به اجرت ساختش داره اگه بدون اجرته گرمی صد بالاتر باید حساب کنی، من یه گردنبند 7گرمی با گ ...

این طلافروشه ۹/۴۸گرم طلارو گرمی چندحساب کردا برامن ک شده ۱۳و۵۰۰ تومن آخه...؟؟حالا ادم مطمعنی هم هست....ینی گرمی۰۰  ۱۴حساب کرده؟؟؟دوهفته پیش خریدم...توفاکتور نوشته نشده اینکخ گرمشو چقد حساب کرده....ینی سرم کلاه رفته؟؟

این طلافروشه ۹/۴۸گرم طلارو گرمی چندحساب کردا برامن ک شده ۱۳و۵۰۰ تومن آخه...؟؟حالا ادم مطمعنی هم هست. ...

گرمی تقریبا 1424 حساب کرده احتمالا بدون اجرت بوده یا با اجرت کم خوب حساب کرده

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
گرمی تقریبا 1424 حساب کرده احتمالا بدون اجرت بوده یا با اجرت کم خوب حساب کرده

یعنی ازون روز ب بعد ،،،طلا هی کاهش داشته تارسیده ب گرمی افت قیمت الان.‌ومن بیخبر بودم....؟ 😶....حالا منم فک میکردم سرم کلا گذاشته گرون حساب کرده...