2726
عنوان

چرا😓

191 بازدید | 12 پست

چرا با این همه ظلمی که بهم کرده بازم دلم براش تنگه 😔چه مرگمه ای خدا 😔😔😔خیلی اذیتم کرده یه دقیقه ازش متنفرم و یه دقیقه دلم براش تنگ میشه

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان ازش بدم میا 😔دلم یه پشتوانه میخاد

خانوادت بهشون گفتی میخوای جداشی؟ بابا از حرف مردم نترس عزیزم پشتوانت خدا باشه تو میتونی دوباره با به آدم ازدواج کنی این داره از سادگیت سو استفاده میکنه

تو آمدی از راه در آن شب بیمار، همراه تو دنیا با من قدم میزد..🍃
خانوادت بهشون گفتی میخوای جداشی؟ بابا از حرف مردم نترس عزیزم پشتوانت خدا باشه تو میتونی دوباره با به ...

نه فقد به ابجیم گفتم.اخه همه ی جهیزیه م رو اماده کردن نمیدونم چجور بگم

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤

بیخیال جهیزیه رو میشه نگه داشت ولی زندگی تو از دست میره بری توی این زندگی به یه آدم عاقل بالغ برو بگو که بهشون بگه یه بزرگی یکی که حرفش حسابه

تو آمدی از راه در آن شب بیمار، همراه تو دنیا با من قدم میزد..🍃

بزو به خانواده ات بگو!!  جهیزیه که ۴ تا اثاثه بعد خراب که نمی شه می مونه برای بعد!!!  ولی اگه با یه آدم اشتباه رفتی زیر یه سقف خودت و خانواده ات نابود می شید!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤