1920
1924
عنوان

چرا😓

171 بازدید | 12 پست

چرا با این همه ظلمی که بهم کرده بازم دلم براش تنگه 😔چه مرگمه ای خدا 😔😔😔خیلی اذیتم کرده یه دقیقه ازش متنفرم و یه دقیقه دلم براش تنگ میشه

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

ب بدیاش فکر کن

زندگی زیباست اگر قور قودوخ قویسا😒😂                                                                                                           99/9/9 به ارزوم میرسم اگه خدابخاد😌

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
استتار این شوهر برات شوهر نمیشه خواهرانه سنی نداری ها خودت بدبخت نکنی خواهرم این آدم زندگی نیس 

الان ازش بدم میا 😔دلم یه پشتوانه میخاد

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....
الان ازش بدم میا 😔دلم یه پشتوانه میخاد

خانوادت بهشون گفتی میخوای جداشی؟ بابا از حرف مردم نترس عزیزم پشتوانت خدا باشه تو میتونی دوباره با به آدم ازدواج کنی این داره از سادگیت سو استفاده میکنه

تو آمدی از راه در آن شب بیمار، همراه تو دنیا با من قدم میزد..🍃
1911
خانوادت بهشون گفتی میخوای جداشی؟ بابا از حرف مردم نترس عزیزم پشتوانت خدا باشه تو میتونی دوباره با به ...

نه فقد به ابجیم گفتم.اخه همه ی جهیزیه م رو اماده کردن نمیدونم چجور بگم

بیخیال جهیزیه رو میشه نگه داشت ولی زندگی تو از دست میره بری توی این زندگی به یه آدم عاقل بالغ برو بگو که بهشون بگه یه بزرگی یکی که حرفش حسابه

تو آمدی از راه در آن شب بیمار، همراه تو دنیا با من قدم میزد..🍃

بزو به خانواده ات بگو!!  جهیزیه که ۴ تا اثاثه بعد خراب که نمی شه می مونه برای بعد!!!  ولی اگه با یه آدم اشتباه رفتی زیر یه سقف خودت و خانواده ات نابود می شید!!!!

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔