2737
2734

اهن فروزومال  و زینک سولفاتم میدم بهش 

این مولتی بدم کافیه؟ یا باید اهن و‌زینکم  بدم؟ کسی استفاده کرده این مولتی رو خوبه؟

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

من دارم از دو سالگی تا الان که سه سالشه میدم بهش ولی دکتر داروخونه بهم گفت دوره ای بده نه همیشه مثلا یکماه اینو بده یک ماه زبنک یک ماه آهن 

چون خود این کیدی کر آهن و منیزیمم داره اونوقت رسوب میکنه

ولی راضیم هم‌اشتهاشو یکم بهتر کرده هم کم خونیشو کنترل کرده

من دارم از دو سالگی تا الان که سه سالشه میدم بهش ولی دکتر داروخونه بهم گفت دوره ای بده نه همیشه مثلا ...

یعنی دخترم شش ماهشه نمی تونم بدم؟

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728