2733
2734
عنوان

مامانای شیر خشکی یه لحظه میاین

105 بازدید | 9 پست

شما میخواین شیر خشک بچتونو یه مارک دیگه بدین اول از ۳۰ سی سی شروع میکنین یه پیمانه میریزین یا یهو ۶۰ تا ۸۰ تا به بچه میدین ؟دو سه پیمانه

شیر خشک بچمو مارکشو عوض کردم چند تا هر شیر خشکی میخوره ناله میکنه گریا میکنه انگاری درد  داره نمیتونه بخوابه

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پدیلاکت بگیر بده خیلی خوبه ،بچه منم ناآرام بود دادم خیلی خوب شده

موقع عوض کردن شیرش پدی لاکت میدادی؟

شاید به بچه نسازه شیر خشکه

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین
واقعا خدا ب بعضیا بچه نمیده حق داره

بخاطر چی

دلم ب حال بچه تون سوخت . شوهرت لیاقت پدر شدن نداشت

اره بخاطر دل من اومد تا ارومم کنه از حرف و حدیث نجاتم بده ولی شوهرم ناشکر قدرشو نمسدونه چشاش فقط خواهر و مادر خودشو میبینه بچم بزرگ بشه ببینم اذیت میکنه ازش طلاق مبگیرم با بچم میریم دو نفری زندگی میکنیم بچم خیلی عزیز برام شاید خدا یه دری به رومون باز کرد از دستش خلاص شدیم

2738
اره بخاطر دل من اومد تا ارومم کنه از حرف و حدیث نجاتم بده ولی شوهرم ناشکر قدرشو نمسدونه چشاش فقط خوا ...

اون انقد احمقه ک طلاق بگیری میگه بچه رو بدع ب من

از الان صداهاشو ضبط کن 

و مدرک جمع کن ک ب دادگاه بگی پدر خوبی نیس

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️

سلام 😍😍 سلام 🌸🌸

اونایی که میخوان مادرنمونه بشن بهترین برنامه واستون پیشنهاد میکنم که متناسب سن وسال بچه _البوم رشد _نمودار رشد_ پیام مشاور_تبادل نظر بامادران هم سن وسال کودکتون _من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو بشید میتونید از لینک زیر دانلود کنید👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://gahvare.net/i/5ed172c88b159