2726

شما هر چن وقت ی بار می‌بینیدش؟ 

ما هر ۲ تهرانیم ۳ ساله باهاشم هیچ وقت نگفته بیا ببینمت همیشه ماهی یکی دوبار خودم گفتم‌بیا خو در طول هفته کار داره باشگاس اوکی‌ولی ۵ شنبه ها واقعا شرایطشو  داره چن وقت خیلی بهش گفتم‌دلم‌تنگ‌شده ببینمت گف چشم خودم‌حواسم هس بخدا در اولین فرصت چشم ولی نیومد این هفتم😔 ی ماهه ندیدمش شدید دلم تنگشده مراعات کرونام نمیکنه بگم‌برا اونه😔😔 

ب نظر شما دلیل خاصی داره ؟ هیچ وقتم‌نذاشتم پول خرج کنه برام اصلااا ک بگم برای مسائل مالیه خدایی میگید چ‌کنم؟ چرا نمیاد ؟ شما اولین چیزی ک ب ذهنتون رسید راجب دلیلش چیه؟ 

خیلیم ادم درونگراییه بش میگم‌دلت تنگ‌نمیشه؟ میگ این ک ب زبون نمیارم دلیل نمیشه ک تنگ‌نشه😔 خیلی منتظر شدم این هفته بگه ولی نگف خیلی بد خورد تو ذوقم واقعا دل تنگم‌ولی ب روم نیاوردم😔

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نميخوادت 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

هرروز میدیدمش😲ولی جدیدا بخاطر یه مسائلی کم میتونم ببینمش هفته شاید دوبار

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

اوکی؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

نگید نمیخوادت می خواد ننه مرده خودم‌نمیخوام زود ازدواج کنم‌ولا خاستگاریم میخواس‌ بیاد 

خیانتم نمیکنه مطمنم اصلا ماله این حرفا نی 😔

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2706