2726

من دارم از خارش میمیرم 

به معنای واقعی تمام بدن میخواره و کلی دون زده 

سینه هام از همه بیشتر قرمزه قزمز شده و به شدت میخاره از ظهر فقط دارم اشک میریزم 

من چه غلطی کنم از الان تا زایمان بخاره منو باید ببرن تیمارستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهیییی

عزیزممم

با تمام وجودم میفهممت چون از 5 ماهگی بارداریم اینجوری شدم هرچی هم دکتر رفتم خوب نشد که بدتر شد کل بدن دونه زد بجز صورتم چنگ میزدم خودمو منم گریه میکردم کلافه شده بودم دیگه بلافاصله بعد زایمان خوب شدم ولی کل تنم رو خراش دادم اینقد که خاروندم جاشم موند 😟😟مخصوصا رو پشتم و سینه هام که دیگه افتضاااح 

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
حرارت بدنت بالا نرفته ؟ ماست و خیار قاطی کن بخور بهتر میشی لباس کمتر بپوش 

اصلا گرمیجات و شیرینی جات نمیتونم بخورم حالم بد میکنه 

دکتر یه پماد داده هیچ اثرز نداره

الهیییی عزیزممم با تمام وجودم میفهممت چون از 5 ماهگی بارداریم اینجوری شدم هرچی هم دکتر رفتم خوب نش ...

یعنی جاش موند 😭یا خدا راست میگی 😭😭

احساس بد بختی کردم 

پوست صافم از بین میره یعنی 😭😭

متنفرم از بارداری 

گرمی جات نخور

من سدر و حنا رو قاطی میکردم تو حموم میزدم بهتر میشد

گاهی هم حنارو با سرکه ی سیب قاطی میکردم میزدم بعد 15دقه میشستم ولی خیلی دونه های قرمز و دردناک میزدم که خارش شدید داشت یادمه میرفتم مهمونی کلافه میشدم میرفتم دسشویی هی خرچ خرچ تنمو میخاروندم 😣

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
توغذا فلفل ودارچین میریزی.گرمیجات زیاد خوردی حساسیتم داشتی.

احساس مرگ دارم چون باورت نمیشه از شدت ویار و تهوع غذا هم نمیتونم بخورم تو تاپیکام هست 

حالم داره از زنده بودن هم بهم میخوره

احساس مرگ دارم چون باورت نمیشه از شدت ویار و تهوع غذا هم نمیتونم بخورم تو تاپیکام هست  حالم دا ...

درکت میکنم منم این روزا داشتم.از بچه توشکم لذت ببر.برو دوش اب ولرم بگیر.خارش کمتر میشه.ولی فکرمیکنم حساسیته.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
یعنی جاش موند 😭یا خدا راست میگی 😭😭 احساس بد بختی کردم  پوست صافم از بین میره یعنی 😭😭 مت ...

عزیزم حنا بگیر به بدنت.یه ربع بمونه بعد بشور.نترس رنگ نمیگیرع

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706