2726
عنوان

دلم میخواد خودم پول داشته باشم

163 بازدید | 19 پست

دلم میخواد برم خرید کنم 😔😢

با پول خودم ها 

وگرنه ب بابام بگم میده بهم 

شوهرمم که قرض داره کلا ماهی ۲۰۰ بهم میده

دلم میخواد با پول خودم برا خودم خرید کنم 

رفتم شرکت نیوشا مشاور شدم ولی همه پولام رفت برا تبلیغ هیچی هم نفروختم😢😔

هرپیج ۹۰ تومن یا ۱۰۰ تومن گرفت ولی هیچی فروش نداشتم 

دوستم تو همین شرکتع ماهی ۷ تومن براش میمونه 🥺اون منو برد سر اون کار 

گفت که ب حرفم گوش کنی تبلیغ بدی مث من میشی منم گوش دادم تبلیغ دادم ولی نتونستم بفروشم

🥺

خیلی ناراحتم واقعا دلم پول کافی میخواد برم خرید کنم خوش بگذرونم 

فعلا ۲۱ سالمه بعدا پس اتداز میکنم الان دلم خوش گذرونی و خرید لباس خوب پوشیدن و پول خرج کردن برا خوشگلی میخواد😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو یه مهارت یاد بگیر 

من از مهارتم پول درمیارم

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
مهارتتون چیه

طراح سایتم

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
مهارتتون چیه؟

طراح سایت

از کجا یاد بگیریم کجا کار میکنید شما؟

اگه علاقه داشته باشی میتونم کمکت کنم 

اتفاقا با یکی از بچه های نی نی سایت تو تل گروه زدیم 

دورکاری انجام میدم

2706