2410
2553

دومین حاملگیم از دست رفت و به سرانجام نرسید 

حالم خرابه 💔درد دارم 💔خونریزیم شدیده 

افسرده هستم 😭 باید کلی دوندگی کنم آمپول بزنم، هزینه کنم تا حامله شم 

آخرش هم اینجور میشه 

هیییی دنیای بی رحم 😭😭😭😭

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😔😔😔

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
2720
من ناخواسته سومیمو حاملم هیچ جوریم سقط نمیشه چسبیده😕کاش مال من مال توبود

میبینی کار خدارو 😭

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
من ناخواسته سومیمو حاملم هیچ جوریم سقط نمیشه چسبیده😕کاش مال من مال توبود

خب چطوری دلت میاد اینو بگی

ناشکری کنی خدای نکرده چوبشو میخوریا

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2714

حالم خرابه 😭😭😭 دلم برا شوهرم کبابه 

میخام بگم بره زن بگیره و پا سوز من نشه

حالم خرابه 😭😭😭 دلم برا شوهرم کبابه  میخام بگم بره زن بگیره و پا سوز من نشه

نگو این حرف و ایشاله بازم دامنت سبز میشه عزیزم

قبل بارداریت نذر ام البنین مادرحضرت اباالفضل کن روزه بگیری 

حاجت روامیشی بخدا باب الحوائج

نگو این حرف و ایشاله بازم دامنت سبز میشه عزیزم قبل بارداریت نذر ام البنین مادرحضرت اباالفضل کن ر ...

بسکه نذر و نیاز کردم 

ذکر گفتم دعا خوندم، مردم دیگه 

حالم خرابه 😭😭😭 دلم برا شوهرم کبابه  میخام بگم بره زن بگیره و پا سوز من نشه

اینم ورژنه جدیده اونروزم یه خانمه تاپیک زده میخوام برا شوهرم زن بگیرم اصلا مگه مردا به فقط به خاطر بچه زن میگیرن هر چی خدا بخواد همون میشه 

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

صلاح کارما آدمارو خدای مهربون بهتر میدونه❤درکت میکنم چون خودمم سقط داشتم ان شاءالله بدون دارو وامپول نی نی سالم باردارمیشی وبسلامتی میادبغلت

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
صلاح کارما آدمارو خدای مهربون بهتر میدونه❤درکت میکنم چون خودمم سقط داشتم ان شاءالله بدون دارو وامپول ...

😭

2706