2733
2734
عنوان

زایمان طبیعیم عالی بود

1960 بازدید | 77 پست

الان ۱ماه از زایمانم میگذره طبیعی بودم بدون آمپول فشار انقدر راضیم که دلم میخواد صدبار دیگه بچه دارشم آخه چرا از طبیعی میترسید؟؟خیلیا به خاطر ترس میرن سزارین اومدم بگم که نکنید این کارو

ار منم دیدم اما دیدم کسایی ک زایمان راحتی داشتن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از برش و بخیش وحشت دارم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2731

اره ممکنه برا یه عده راحت باشه 

منم چون لگنم بزرگه بنظرم زیاد سخت نمیشه واسم 

البته الان که مجردم 😂🙈

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

شما قبلش ورزش و پیاده روی داشتی؟وزن بچه چقد بود؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2738

حالا شما خوش زا بودی دلیل نمیشه بقیه هم همینجوری باشن. خیلی از طبیعی ها هم بچه گیر میکنه تو لگنشون اکسیژن نمیرسه به مغزش مشکلدار میشه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
اره ممکنه برا یه عده راحت باشه  منم چون لگنم بزرگه بنظرم زیاد سخت نمیشه واسم  البته الان ...

چجوری میفهمی لگنت بزرگه

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

وای منم پریشب زایمان کردم طبیعی،اصلا زمین نشستم ،تمام‌کارامو کردم،دیروزم ازبیمارستان یراست رفتم دوش،الانم‌ جوجومو خابوندم ظرفاروشستم دارم میرم دوش

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
چجوری میفهمی لگنت بزرگه

دکتر بهم گفت 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

عزیزم من حقیقتا از دوتاشم وحشت دارم

اگر درباره زایمان طبیعی اطلاعات کامل و درستی داشته باشم شاید زایمان طبیعی رو انتخاب کنم چون نمیخوام شکمم پاره بشه و بخیه بخوره

2706