2737
2734

میخوام یکی از رشته های پزشکی رو بخونم  میخوام استخدام بشم و حقوق ثابت داشته باشم ۳۰ سالمه بین سه رشته تغذیه و رادیولوژی و دارو کدوم رو بخونم ؟ درآمد خیلی برام مهمه و اینکه توی زمان کمتری بتونم تموم کنم برای همین دارو اولویت آخرمه چون خیلی طول میکشه

میشه چندتا بزرگوار این تاپیکو گزارش بزنن؟

لطفااا

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس‌دراین صورت رادیولوژی

چرا دندون نمیخونی؟ هم زودتر تموم میشه هم درامدش عااالیه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
زدم برات

ممنون گلم برات ی حمد میخونم به نیت سلامتی

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2738

دارو بهتره

بعد تغذیه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

الان تغذیه هم زیاد شده 

اگه درامد مهمه برو پرستاری جذبشم راحتره بری ترست میریزه منم مث توبودم 

تو کاراموزی اولین بار که خون گرفتم غش کردم 

ولی بعدا عادت میکنی

فقط تو را میپرستم فقط از تو یاری میخواهم

دارو سازی رو حتی اگر تو چهل سالگی هم بخونی باز می ارزه(بازار کار عالی،درامدش هم نسبت به اونا خیل بهتره،اینده کاری بیشتری هم داره)

فرقش هم با اونا در حد سه چهار ساله

و اینکه رادیولوژی کار پیدا کردن سخته

فارغ التحصیلان تغذیه هم زیاد شده و بعد گرفتن مدرکت باید چند  سال صبر کنی تا به درامد دلخواهت برسی

پس دارو بهترین انتخاب

اگر هم به دارو علاقه ای نداری به رشته فیزیوتراپی فکر کن که درامد و بازارکارش هم خوبه و متکی به بیمارستان نیست

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)