2733
2734
عنوان

آ یو دی_سزارین

600 بازدید | 15 پست

خانومایی ک آیودی گذاشتین بعد گذاشتنش خونریزی داشتین؟ و ای کسانی ک سزارین شده اید. چند روز خونریزیتون طول کشید😁

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای من ۰هار روز بعداز سزارین خونریزی داشتم اونم زمانی که تو بیمارستان بودم بعداز چهار روز اومدم خون ...

من 65 روزه خونریزی دارم😑

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2738
دروغ چرا اخه 

ب خدا. برا همون سوال کردم. تا 40 روز پاک نشده بودم. روز 40 آیودی هم گذاشتم الان بیشتر از 60 روزه هنوز خونریزی دارم😥بخدا دیگ داغون شدم

نه ای یو دی بعدش خونریزی نداره

من 40 روز بعد از زایمان ایودی گذاشتم. البته خونریزی داشتم هنوز. الان بیشتر از 60 روز میگذره از زایمانم هنوز خونریزی دارم

ب خدا. برا همون سوال کردم. تا 40 روز پاک نشده بودم. روز 40 آیودی هم گذاشتم الان بیشتر از 60 روزه هنو ...

مگه موقع عمل قشنگ خون تو شکمتو پاک نکردند که دیگه خون ریزی نداشته باشی

من خواهرم همون شب اول بیمارستان خونریزی داشت فرداش که اومد خونه دیگه یک قطره هم خونریزی نداشت تازه بخیه هاشم جذبی بود بعد ۱۰ روز اصلا بخیه نکشید

مگه موقع عمل قشنگ خون تو شکمتو پاک نکردند که دیگه خون ریزی نداشته باشی من خواهرم همون شب اول بیمارس ...

چرا خودم میشنیدم تمیز میکردن. دکترم رفتم یه ازمایش نوشت گفت خوبه جوابش. گفت قرص شیردهی بخور الان یه هفتس میخورم بازم خوب نشده

لکه بینی منظورته یا خونریزی؟؟؟  برو دکتر خاهرم  شاید بهت نساخته

اول لگه بینی بعد دو سه روز خونریزی شدید بود الان دو روزه شده لکه بینی باز. رفتم یه ازمایش نوشت گفت شاید جفتت مشکل داشته ک اونم جوابش خوب اومد

2706