2737
2734
عنوان

یواشکی های شوهرم

799 بازدید | 28 پست

بچه ها رفتم توی تلگرام شوهرم توی لیست های مسدودین دیدم ۵۰ تا رُبات رو بلاک کرده ربات هایی ک فیلم های س ک س میده ربات های دوستی و آشنایی،۲ تا خانومم بلاک کرده بود از اونایی ک عکسای ناجور میزارن میگن پایه رابطه هستن اعصابم داغووون شده اروم بهش گفتم انکار کرد گفتم رفتی داخلش ک بعدش هم بلاک کردی هی گفت نمیدونم خودش اومده بالا فلان،میدونم وقتی هایی ک پست شب هست بیکار ک میشه میرع توی این چیزا ولی از سر کنجاویشه

چیکارکنم شما بودین چیکار میکردین ناراحت نمیشدین؟

دوبار بهش گفتم بار دوم گف ولکن دیگه بسه.اصلا انگار نه انگار😔

متنت برعکسه😢😢😢😢😢

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از بلاکی درمیاوردی حذفشون میکردی

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری
2738
پیش اومده براتون؟؟؟ فهمیدم دیشب هم از ربات ها فیلم س...گرفته دیدع

من بودم اینقد باهاش..انجام میدادم تا خون بیاد

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

همه مردا میبینن منتها یکی رو زنش نفهمیده میگه نمیبینه

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️

بعضا خودشون بالا میان و بعضی دیگر راهم بالا میارنشون😐

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙏🌹🤦‍♂️🥀🥀🥀...انسانها همه چیز رو همینطور حاضر و آماده از مغازه ها میخرن و چون مغازه ای نیست ک دوست بفروشد انسانها مانده اند بی دوست روباه به شازده کوچولو گفت تو اگر میخواهی من دوستت باشم مرا اهلی کن شازده کوچولو گفت اهلی کردن یعنی چه روباه گفت یعنی ایجاد علاقه کردن
پیش اومده براتون؟؟؟ فهمیدم دیشب هم از ربات ها فیلم س...گرفته دیدع

ببخشین من به شخصه ناراحت نمیشم ببیینه دیگه چی میشه مثلاااااا بیخیال روی همه چیرو نزنینننن پرو میشن قبح رو نریزین.

2706