2726
عنوان

به نظرتون خوشمزه میشه؟

166 بازدید | 17 پست

خانوما ناهار مرغ تابه ای درست کردم اضافه اومده بنظرتون ریش ریش کنم با سیب زمینی ابپز مثل کوکو درست کنم خوشمزه میشه؟

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پیتزا درست کن بریز روش.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ریش ریش کن پیازو سرخ کن زرشکم توش سرخ کن مرغوبریز زعفرون بزن بعد برنجو بپز بریز روبرنج

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

آره یه چیزی اختراع کن یا باسیب زمینی خلال سرخ کن رب هم بزن 

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙏🌹🤦‍♂️🥀🥀🥀...انسانها همه چیز رو همینطور حاضر و آماده از مغازه ها میخرن و چون مغازه ای نیست ک دوست بفروشد انسانها مانده اند بی دوست روباه به شازده کوچولو گفت تو اگر میخواهی من دوستت باشم مرا اهلی کن شازده کوچولو گفت اهلی کردن یعنی چه روباه گفت یعنی ایجاد علاقه کردن

آره درست کن این همه غذا همینطوری درست شده دیگه 

یکم ادویه و چاشنی هم بزن 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️

آره ریش ریش کن با سیب زمینی آب پز و پنیر پیتزا و جعفری شکلش بده بزن تو تخم مرغو آرد سخاری خیلی خوشمزه میشه عالی میشه

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
آره ریش ریش کن با سیب زمینی آب پز و پنیر پیتزا و جعفری شکلش بده بزن تو تخم مرغو آرد سخاری خیلی خوشمز ...

تخم مرغم  توی سیب زمینیو مرغت میخواد یادم رفت بگم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2706