2726
ن بابا خانواده من اینجوری نیستن خیلی پشتم هستن دست ب سیاه سفیدم نمیزارم برعکس واسه روحیم بردنم مشاور ...

بیرون میری کاری بهت ندارن؟؟ من  ب گوشی گرفتن دستم حساسم ..بیرون رفتنم گیر میدن ..متولد چ سالی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانوادهدی منم همینجورن

من بابام دوستم داره  مشکل مالیم نداریم اما مامانم زندگیو بهم زهر کرده امروز میخاستم خودمو بکشم ..تو این مدت ک برگشتم  کلی موهام سفیدشدن .هنوز بازوم کبوده 

من بابام دوستم داره  مشکل مالیم نداریم اما مامانم زندگیو بهم زهر کرده امروز میخاستم خودمو بکشم ...

وای عزیزم الان تاپیکتو خوندم .خدا بهت صبر بده چه مرد بدی

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
دلیل طلاقتون چی بود؟ اگه دوست داشتی بگو من تا پای طلاق رفتم ولی خیلی روزای سختی بود

نامزد من آدم نبود کلمه حیوون پیشش شرف داره 

مرتیکه خودشو مذهبی جا زده بود در صورتی ک عرقخور بود من آدم مذهبی نیستما اما همین ک‌ادعا داش و خودشو مذهبی جا زده بود و این هرزه بازی هارو در آورده بود حالم بهم میخورد رابطه پسر با پسر داشته ب ناموس خودش چشم داش باورت میشه؟اونم ب دختر خواهرش کلا ب همه 

خیلیییی شکاک بود تو خیابون ک میرفتیم همش میگف تو اون پسرو دنبال کردی تو همش ب اون یکی زول زده بودی در صورتی ک من اصلا سرمم بالا نیاوردم😐ب خانوادم ک زنگ میزدم میگف دروغ میگی باکی حرف میزنی دیگ نبینم گوشیت اشغال باشه وگرنه من میدونمو تو میلیاردر بودن اما حسابی خسیس پول بنزینشو من میدادم بهم میگف پول از بابات کش برو ی روز گف اومدی ۵۰۰تومن از بابات بگیر میخوام مکمل بگیرم بدون پول نیا😐😐😐

گوشیمو میزد زمین میگف چرا من چیزی از تو پیدا نمیکنم چرا تو با کسی دوس نیستی😂😂اصن ی وضعیییی بود 

مهربونای من لطفا برای شادی روح پدرم ی فاتحه مهمونش کنید😊❤
منم میخام طلاق بگیرم .خانواده ی درست حسابی ندارم

ببین حتی اگ خانواده درست حسابی نداشته باشی بهتر از اینه ک ی ازدواج ناموفق داشته باشی و اخرش با بچه برگردی یا ب زور تحمل کنی زندگیتو بسوزیو بسازی

بیرون میری کاری بهت ندارن؟؟ من  ب گوشی گرفتن دستم حساسم ..بیرون رفتنم گیر میدن ..متولد چ سالی؟

ن عزیزم حساس نیستن یک ماه اول فقط میگفتن چون الان سر زبوناس بیرون نرو خیلی 

نامزد من آدم نبود کلمه حیوون پیشش شرف داره  مرتیکه خودشو مذهبی جا زده بود در صورتی ک عرقخور بو ...

اوه اوه

خدا بهت رحم کرده اون آشغالو از زندگیت انداختی دور

وای خداروشکر کن. این مذهبی نماها خیلی کثیفن به خودشون اجازه هر غلطی میدن متاسفانه

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای
اوه اوه خدا بهت رحم کرده اون آشغالو از زندگیت انداختی دور وای خداروشکر کن. این مذهبی نماها خیلی کث ...

اره واقعا خدا چقد دوسم داش ک زودفهمیدم خیلی اصرار داشتن ک یک ماه بعد عروسی راه بندازن اما قبول نمیکردم 

واسه عقدم خیلی اصرار داشتن زود برگزار شه هرچی میگفتم سنم کمه بزارین دوسال دیگ اصرار بر اصرار ک ن همین الان 🤦🏻‍♀️

2706