2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاق خیلی سخته

ولی بهتر از زندگی با آدم اشتباهه

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای
2456
خیلییییی راضیم نننن فعلا تن ب ازدواج نمیدم

دلیل طلاقتون چی بود؟

اگه دوست داشتی بگو

من تا پای طلاق رفتم ولی خیلی روزای سختی بود

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای
2714
چند سالته؟ درس خوندی؟ چندساله جدا شدی و چرا 😓ببخشید چون خودمم میخام جدا شم 

من متولد ۷۷ ..امسال دانشجو میشم ب امید خدا برو تو تاپیکی ک‌گفتم ن خونه پدر جامه ن خونه شوهرو بخون ....بدبختی بلاتکلیفم .اینجور نیس تا امر کنی طلاقت بدن ۶ ساله دارم میگم طلاق تا تازه خانوادم راضی شدن حالا تا کی از بلاتکلفی دربیارم خدا میدونه

دلیل طلاقتون چی بود؟ اگه دوست داشتی بگو من تا پای طلاق رفتم ولی خیلی روزای سختی بود

من اصلا تو این مدت هیچوقت دلم برا اون مردک تنگ نشد چون محبتی ندیدم ک بخام وابسته باشم اما رفتارای خانوادم اذیتم تو خونه 

الان اشتی کردی؟ الان چطوره زندگیت؟

آره آشتی کردیم. خداروشکر زندگی خوبه. خودم داغونم. روانی شدم . همش خیانتش جلو چشمم میاد

خوشبحالت .مامانت اذیتت نمیکنع ؟هی بهم توهین میکنه کتک فحش ..غذا درست کنم کار کنم اخرم ایراد میگیره ا ...

ن بابا خانواده من اینجوری نیستن خیلی پشتم هستن دست ب سیاه سفیدم نمیزارم برعکس واسه روحیم بردنم مشاوره یا روز دختر و تولدم کلا سوپرایزم میکردن ک مثلا بتونن منو خوشحال کنن

مهربونای من لطفا برای شادی روح پدرم ی فاتحه مهمونش کنید😊❤
من اصلا تو این مدت هیچوقت دلم برا اون مردک تنگ نشد چون محبتی ندیدم ک بخام وابسته باشم اما رفتارای خا ...

حق داری. درگت میکنم

2706