2410
2553
سلامت باشی...دعا کن شوهرم راضی بشه بلند شیم...سختمه اینجا با دوتا بچه😢

انشالله هرچی خیره براتون پیش بیاد گلم 

درک میکنم واقعا سخته 😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
از وقتی رفته پیش خانوادش و دعوامون شد و طرف اونا رو گرفت نه الان به زور دارم میکشونم سمت خودم&nb ...

زوری میشه؟ الان چیزی به مادرش نمیگه؟ بهتره بگی برای بهبود رابطه نیاز داریم نفر سومی اینجا نباشه . مامان بره خونه ما با دست پر میریم پیشش ولی همسرت که نبود خون به جیگرش کن . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا از رو نمیره فقط یه بازیگر قهار جلو شوهرم  و درواقع کسی که میخواد کار شوهرمو به طلاق بشکن ...

صداش رو ضبط کن یا قایمکی فیلم بگیر 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
اصلا از رو نمیره فقط یه بازیگر قهار جلو شوهرم  و درواقع کسی که میخواد کار شوهرمو به طلاق بشکن ...

اون ک میشه مهریه تو  بگو بهتره ی نقشه دیگه بکشه

تاج کبیر💙💙تاج دوستاره⭐⭐تاج باغیرت💙💙
2456

اگر شرایطشو داری برو مشاوره و از مشاور کمک بگیر ولی من جای شما بودم دوران عقد شوهرم چندین بار حرف طلاق آورد منم یکبار رفتم بعد از ۴۰ روز بی غیرت اومد آشتی که من راضی به آشتی نبودم مامانم زود وا داد

زوری میشه؟ الان چیزی به مادرش نمیگه؟ بهتره بگی برای بهبود رابطه نیاز داریم نفر سومی اینجا نباشه . ما ...

دوستم این همون کاربر سامانتا ژل لبی هست خودتو درگیر نگن کلا مشکل داره خوددرگیری داره اعصاب خودتو خورد نکن بخاطرش 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2714
زوری میشه؟ الان چیزی به مادرش نمیگه؟ بهتره بگی برای بهبود رابطه نیاز داریم نفر سومی اینجا نباشه . ما ...

نمیره دوس نداره الآن خوب باشیم دوست داره طلاق بگیریم با یه بچه 

و دلش برا من نمیسوزه زن جوون بی کس

و از طرفی همش برا شوهرم اشپزی میکنه که مثلا بگه من خیلی دوستت دارم زنت نه انواع اقسام 

هی نوازشش میکنه ماساژ میده .چون شوهرم پولدار تر بقیه پسراشه

دوستم این همون کاربر سامانتا ژل لبی هست خودتو درگیر نگن کلا مشکل داره خوددرگیری داره اعصاب خودتو خور ...

چرا بمن بی احترامی میکنی خود درگیر خودتی چه کاربر بی ادبی .نیا تو تاپیکم 

2706