2703
2553
عنوان

من به عنوان یک زن 👸🏻

782 بازدید | 0 پست

من به عنوان یک زن نمیگویم که میز آرایش نداشته باشی ، اما میگویم حداقل از میز تحریرت بزرگتر نباشد ! نمیگویم لوازم آرایشی نخر ، اما میگویم حداقل کتاب# هم بخر ... من نمیگویم دل نبند ، عاشق نشو ، بخاطر عشقت فداکاری نکن ، بلکه میگویم عاشق خوب کسی شو . به کسی دل ببند که عشق# را ، این صمیمیت روحانی رو خوب بفهمد و بشناسد . نمیگویم هر ماه رنگ موهایت را بروز نکن ، اما یادت نرود دانش و سوادت را هم بروز کنی . مقاله بخوانی و بدانی در دنیا چه میگذرد . من نمیگویم کمدت پر از لباس های رنگارنگ نباشد ، اما میگویم کتابخانه ات بزرگتر باشد . نگذار هیچ ابزاری را مثل اسباب بازی های کودکی اطرافت بریزند تا سرت گرم شود و نفهمی در جهان چه میگذرد . اصلا هر کاری که خواستی بکن ، اما اندیشه ات را نفروش ، برای خودت اندیشه داشته باش ...

سمانه جهانبخش 

پ . ن : از اونجا که تو این سایت اکثرا خانوم هستن واجب دونستم برای این متن زیبا و آموزنده تاپیک بزن تا قدم به قدم ورژن بهتری از خودمون رو بسازیم و چیزهای بیشتری از هم یاد بگیریم 🧡🌹

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 ✌️۱۴۰/اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;)