2733
2734
عنوان

هیچ وقت حسرت ادمارو از درون زندگیشون خبر نداری نخور

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 113 پست
پس ماله من چه مرگشه اخه 😔

اینایی که زود جوشن هیچ مرگشون نیست ارثیه خواهر من خانواده شوهرم از بابا بگیرو خواهر و برادر زود جوشن منتها شانس من شوهره من عصبی تره ولی خوب بی پولی بدترشم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس ماله من چه مرگشه اخه 😔

راستش شوهرت تاحالا ازت معذرت خواهی کرده؟؟بزنه بعد بگه معذرت میخوام

من با شوهدم دعوام میشه بعد خواستم برم خونشون تو آسانسور همش معذرتخواهی میکرد

2728
میترسم اخه ناراحت بشع همین  

واا اون تورو ناراحت میکنه توهم نباید ناراحتش کنی؟؟

خبر نداری با اینکارا ک میکنه ناراحتت میکنه رو و روان زندگی ی جوانو داره خراب میشه طبقات اینده جوان هم بماند

2738
واا اون تورو ناراحت میکنه توهم نباید ناراحتش کنی؟؟

همین دیگه ...خودم برا خودم ارزش قایل نیستم ...دیکران مهمترن واسم ....این کار دستم داده ..مبترسم کسی ناراحت شه ...پوووف ...کلا وقتی ی بحثی میشه یا تیکع میندازن جواب خوبی تو استین دارما اما نمیگم از ترس اینکه نکنه ناراحت شن گناه دارن ...اما مطمینم اگه جواب بدم دیگه میشینن سرجاشون اینجا کم کاری از منه

همین دیگه ...خودم برا خودم ارزش قایل نیستم ...دیکران مهمترن واسم ....این کار دستم داده ..مبترسم کسی ...

پش خودشناسی نکردی هنوز برو کتابای روان شناسی بخر بخووون دل ک جرئت پیدا میکنی

واقعا خيلي هم ناعادلانس

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
من انقدر کتکا خوردم که بگم دلت میسوزه برام  چهارپایه تاشو تو کمرم داغون شد که چندروز افتادم .ب ...

حالا ما فعلا به کتک نرسیدیم 😂هر وسیله ای رو که خراب میکنه من به اندازه ی کافی داغون میشم چون اولا میدونم دیگه نمیتونم بخرمش دوما مثلا خانوادم میپرسن پس فلان چیزت کو مجبورم بهشون دروع بگم. چی بگم خواهرجان هرکی یه دردی داره دیگه. تو دوران عقد خونه ی پدرش بودم از سرکار که اومد با مادرش یکم به زبون خودشون صحبت کرد و بعد یه دعوای درست حسابی ای باهام کرد و بعد رفت خوابید داشتم با گوشیش ورمیرفتم دیدم رفته طلافروشی کلی عکس طلا گرفته. تازه دوزاریم افتاد که چشه! تازه فکر کن ما حتی یه گرم طلا هم ازش نخواسته بودیم،خیلی وقتها دعواهامون نتیجه ی بیپولیمون بوده

ساعت عروسیشم فقط به خاطر این شکوند که من توی مغازه ی میوه فروشی در جواب میوه فروش که داشت تعریف میکرد موزهامون امریکایی ان مال آفریقاست با لبخند گفتم بالاخره این موزها امریکایی ان یا افریقایی! اومد خونه هرچی دلش خواست بهم گفت که تو بی حیایی و کسی جلوتو نگرفته ادم بشی و این چیزا!

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2706