2737
2734
عنوان

مثلا اومدم خونه مادرشوهرم😐تنها نشستم توخونه ای رسمشه اخه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 45 پست

الان عروسا میریزن واسه درد و دل😅

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

دختر تو بردار،برو خونه ی خودت در و دیوار رو نگاه کن.والا وقتی بهت بی احترامی میکنه مجبور نیستی ک بمونی.برو واسه خودتون ی شام عالی بپز گلم.هم سرت گرم میشه هم احترامت سر جا شه.

عضویتم مبارک...خودم میدونم بزرگوار...ولی شما هم بدون ک کاربر قدیمی هستم(کلانتر-سایت)...از گرونی و اوضاع نابسامان مملکت انتقاد کردم،تعلیقم کردن...خدا رو شکر ک با ترکیدن من،همه چیز سر و سامون گرفت و اوضاع گل و بلبل شد.نگو کلید حل همه ی مشکلات دست منه بی عرضه ی بی تدبیر خرفت بوده و خودم خبر نداشتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیشتر از یه سال نرفته بودم خونه مادر شوهرم همش اون میومد به من مجال نمیداد که برم 

بعد الانم که کرونا اومده نمیزاره هیچ کس بره خونش 

بعد چند وقت رفتم خونش خودشم گفته بود به شوهرم که بگو زنت بیاد با سوسیس سالاد ماکرونی داد خوردیم شام اونم انداخت جلوم که بیا درس کن من موندم با دوتا سوسیس تو دستم و خیار شور و ماکرونی پیچی  وسلام😐🤐

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2731

مادرشوهر من تا حالا نشده بگه یه لیوان آب بده چه برسه بخواد بگه برو خونه امو جاروکن.طفلی میگه من از هیچکس توقع ندارم و هرکی هم کاری واسم کرد دستش درد نکنه لطف کرده.خدایی زن خوبیه و من دوسش دارم. انشالله زنده باشه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

دلم مادرشوهرت خواست تو شهر غریبیم دلم یه مادر میخواد کاش زن همسایه برام مادری کنم یه دقیقه بیاد دم در باهام حرف بزنه دلم برا دیدن ادما تنگ شده برای همهمه برای یکی که برای نرفتن به خونش توبیخم کنه محکومم کنه با جارو کشبدن چقدر دلم برای چادر رنگی تنگ شده عطر یک استکان چایی روی زمین کنار دیوار چقدر دلم غذای شفته میخواهد از بی وقتی دلم همه انهایی که تو داری من ندارم را میخواهد تمام شدم  در این سکوت سالهاس در قفس خانه ام محبوسم به تمام گنجشک ها حسودی میکنم دلم میخواهد پسرم اجتماعی شود ولی کو اجتماعی 

هیچ وقت تنها نرو هر چه قدرم غر بزنه همیشه با شوهرت فرو 

رفتم دخترمو گرفتم خدافظی کردم اومدم خونمون😢یبارم باشوهرم رفتیم.جمعه بود.یکم نشستیم مادرشوهرم رفت روضه پدرشوهرمم رفت بیرون.من موندمو شوهرم😐تک وتنها.ب شوهرم گفتم ماالان براچی اومدیم اینجامثلا پاشوبریم خونمون دیگ😂😂😂

2738
رفتم دخترمو گرفتم خدافظی کردم اومدم خونمون😢یبارم باشوهرم رفتیم.جمعه بود.یکم نشستیم مادرشوهرم رفت رو ...

خوب تجربشو داشتی قبلا پس نباید تنها بری با شوهرت میری رفتارش اینه دیگه تنها معلومه

توهم بلندشو بروخونت خب چه کاریه😐

دخترمو گرفتم ک بیام خونمون.میگ عه داری میری مموندی شام😂😂😂😂گفتم مرسی.پیش همسایه خودشیرینی مکرد.عمرادیگ برم والا.خونه خودم زورم میاد جاروبرقی بکشم موندا بود خونه اون .

دخترمو گرفتم ک بیام خونمون.میگ عه داری میری مموندی شام😂😂😂😂گفتم مرسی.پیش همسایه خودشیرینی مکرد.عم ...

افرین دمت گرمم 😅

خیلی پرو بوده خدایی ماجرات داریم به عروسمون بگیم بلندشو شوهراشون جرمون میدن تازه میان خونمون کارابچه هاشونم‌مابایدکنیم 🤦‍♀️

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
افرین دمت گرمم 😅 خیلی پرو بوده خدایی ماجرات داریم به عروسمون بگیم بلندشو شوهراشون جرمون میدن تازه ...

عروس داری شما ؟اخی چه مهربون

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
دلم مادرشوهرت خواست تو شهر غریبیم دلم یه مادر میخواد کاش زن همسایه برام مادری کنم یه دقیقه بیاد دم د ...

چرا؟یعنی هبشکیو تو این شهر ندارین؟؟؟بایه ادم خوب دوست شو برو خونشون نیس یعنی؟

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
دلم مادرشوهرت خواست تو شهر غریبیم دلم یه مادر میخواد کاش زن همسایه برام مادری کنم یه دقیقه بیاد دم د ...

قلبم فشرده شد امیدوارم خدا تنهاییتو با ادمای خوب پر کنه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706