2737
2739
عنوان

🔹🔸🔹 🔺 بیمارستان قتلگاه بیماران کرونایی.

| مشاهده متن کامل بحث + 2475 بازدید | 133 پست

ما برای شیفت کرونا 

یه بطری جا نوشابه کوچیک نصفه الکل میآوردن 

بین نمونه گیر و من و ماما تقسیم میکردن 

نفری یکم تو بطری رو میزمون میریختن

این بود سهمیه الکل ما 

که اونم میذاشتیم آخر سر گوشی هامون رو باهاش ضدعفونی میکردیم

حتما انتظار دارید همه چی ضد عفونی باشه هر جا میرید!!!!

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
آهای خانومی که این داستانونوشتی منظورم اسی نیست اون خانومست شماخودت اگه جای این پرستارادکترابودی ۸ما ...

خدا کنه. داستان باشه. اونا مقصر نیستن مقصر اپن وزارت بهداشته که حتی واسه عزاداری پروتکل مینویسه و اجرا میکنه آنا واسه بیمارستانها درنانگاهاش دکتراش نه . چرا من باید بچمو ببرم پایگاه سلامت واکسنشو بزنم از استرس نصف عمر بشم. با خودم کاور ببرم مدام استرس داشته باشم الان بچه ام رو وزنه دستشو جایی نماله و هزار تا استرس دیگه. چرا نباید پایگاه سلامت وزارت پر مدعای بهداشت بعد از هر مراجعه کننده تمام وسایلی ضدعفونی کنه ؟! خداشاهده واکسن چهار ماهگی بچه ام بردمش ی تخت که روش  چند تا لکه خون بود حتی ب خودشون زحمت ندادن کاور ی بار مصرف بندازن 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما برای شیفت کرونا  یه بطری جا نوشابه کوچیک نصفه الکل میآوردن  بین نمونه گیر و من و ماما ...

الهی درد و بلات بخوره تو سر اون نکبت که از ی میلیون یورو سهم کرونا سیصد تاشم نداد . بخوره تو سر وزیر بهداشت که همون سبصد تا رو هم نکرفت. یکی از یکی دیگه احمق تر 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
چرا فکر میکنید دارین تو کشور جهان اول زندگی میکنید؟  فکر میکنید ایران خیلی باکلاسه؟  حقو ...

بعله ما جهان سوم هستیم. تا وقتی از ترس دلار پنج تومنی میریم ب دلار سی تومنی رای میدیم تا وقتی شکمامون گرسنه هست برای آزادی زنان در ورزشگاه حیغ و هورا میکشیم و نشان میدیم تا چ حد میتونیم بازیچه وعده و وعید ها بشیم و نردبان برای دزدی ی عده ما جهان سوم میمانیم 

2728
بعله ما جهان سوم هستیم. تا وقتی از ترس دلار پنج تومنی میریم ب دلار سی تومنی رای میدیم تا وقتی شکمامو ...

خب این نشون میده خیلی چیزا نه دست دکتره نه دست پرستاره نه دست خدمه نه.....

اونام همه دارن با همه این بدبختیا دست و پنجه نرم میکنن 

مشکل اصلی یه چیز دیگست که خیلی آروم مخفی شده و مردم رو به جون هم انداخته 

شما در درجه اول نمیگی خدا اون بالاییا رو نابود کنه 

اول چشمت اون دکتر رو میبینه که دستکش عوض نمیکنه

اینطوری مردم میفتن به جون هم 

اونا هم میشینن تماشا

خیلی راحت   

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
ولی جالبه که من اصلا به کامنتای شما نمیخندم و همیشه تاسف میخورم این حجم از خودتحقیری... میگم هر کس ...

اطرافمون خیلی در انسانیت در قبالمون مهم نیستن خودتون و بقیتونو گول نزنید..خودتحقیرشمایی ک میخوای ب بقیه بقبولونی انسانیت تو ایران بیشتر از کشورای دیگست...دین هم ربطی ب این چیزا نداشت..کلا جملتون جز خندیدن چیزی واسمون نداشت

عزیزم کادر درمان کاره ای نیستن این سیاستا از بالاها میاد 

منم کرونا رو قبول ندارم  مردم فقط از استرس ک دکترا بهشون میدن سکته کردن

چهره واقعی آدما وقتی مشخص میشه که دیگه منفعتی براشون نداری::❤❤
2738

اخه این وسط عقل ادم چی میگه 

یکی یه مطلب گذاشته نه اسم شهر نه بیمارستانو گفته  نه اسم قرص گفته نه خودشو معرفی کرده چطور باور میکنید 

رییس بیمارستان چجور میاد کامل توضیح میده که از بالا دستور دادن  ؟؟اصلا این خانم درست میگه کشورای دیگه چی؟ اونا ازکی دستور میگیرن؟

گذاشتن این جور تایپکا مدیونی داره 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
ی هفته سال 87تو بیمارستان امام رضای مشهدبستری شدم.باید هپارین میگرفتم دستگاه خراب شد هر شش ساعت تزری ...

🤦🤦🤦

اون وزارت بهداشت که پروتکل برا همه مینویسه میدونه که اکثر کرونایی ها از همین بیمارستانها در میان و ب ...

خب این چیزی که تعریف کردید درست، اون چیزی که نشر دادید کذب محضه! برای چی وقتی می دونید از این حرفا هر کسی می تونه از خودش دربیاره انتشار میدید؟ ترسوندن مردم از کرونا کمه اینکه کسی فکر کنه برم اونجا بهم قرص میدن تا بمیرم هم بهش اضافه شد؟! انصافتو شکر خواهر

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
من خون لخته کردم و دکتر قلبم اجازه عمل کورتاژ داد..بعد از عمل ده ساعت گذشت و من سکته قلبی کردم...ی د ...

منم دقیقا بعد از زایمانم درحالیکه اصلا دکترم نیومد موقع ترخیصم مرخصم کردن. همون شب که رفتم خونه ساعد چهار صبح داشتم ب.ه عوض میکردم یهو انکار با تبر بزنن وسط سرم دیدم سرم داره از درد میترکه ب شوهرم گفتم دارم سکته میکنم .چون پام ورم داشت و اصلا کسی ب من نگفت احتمال لخته خون باعث ورم میشه. شوهرم زنگ زد اورژانس خانومه گفت با این علایم احتمالا لخته خون داره و خیلی خطرناک آدرس خواستن نداشتم. ب شوهرم گفتم من بمیرم همینجا بهتر ازینه که اورژانس بیاد و کرونا بگیرن تو بیمارستان .اینجوری حداقل زجر کش نمیشم. خلاصه با همون حال خراب خوابیدم صبح شوهرم رفت از یکی از اشناهاشون دارو گیاهی گرفت خداشاهده افتادم ب خونریزی ی لخته گنده اندازه ی بند انگشت ازم دفع شد. وقتی لخته رو دیدم کف دسشویی داشتم سکته میکردم

حالا حساب من این لخته حرکت میکرد ب مغز و قلبم اصلا برای دکترم مهم بود منو الکی الکی ب کشتن داده باشه؟؟!!!

خب این چیزی که تعریف کردید درست، اون چیزی که نشر دادید کذب محضه! برای چی وقتی می دونید از این حرفا ه ...

عزیزم من فکر کردم مردم کمتر برن سمت بیمارستان بهتره و در ضمن ازین خونخوارا هر چی بگی برمباد .دکترا و پرستاران از کجا خبر داشته باشن سیاست تو چیه الان

اطرافمون خیلی در انسانیت در قبالمون مهم نیستن خودتون و بقیتونو گول نزنید..خودتحقیرشمایی ک میخوای ب ب ...

اتفاقا دیدمون نسبت به جامعه همونیه که اطرافمون میبینیم

اونایی که معتقدن زن ایرانی همیشه مورد ظلم و حقارت بوده دلیلش اینه که توی خانوادشون بهشون بها داده نشده

اوتی که معتقده توی ایران انسانیت نیست ظاهرا در اطرافش انسانیت ندیده و بهش کم لطفی شده

منی که اطرافم پر از ادمای خَیر و انسان دوسته واقعا اینو درک نمیکنم

منی که اطرافم کلی ادم هستن که جونشونو برای کشور و مردم به خطر میندازن حرف شمارو درک نمیکنم

بله خب اگر منم شرایطی رو میدیدم که هر کسی به فکر خودشه و به هم رحم نمیکنن شاید مثل شما صحبت میکردم

درضمن کمی منطقی صحبت کنید اخه کجای حرف من خودتقیری داشت؟من که دارم باعزت نفس و سربلندی صحبت میکنم،شما همش میخوای از بدبختی و حقارت و ظلم وستم و کم لطفی که در موقعیتش بودی صحبت کنی،اصلا میدونی خودتحقیری یعنی چی؟؟این جمله شما که خنده دار تر بود

اگر دنبال سوژه خنده ای میتونی ساعت ها به این جمله خودت بخندی

و من همچنان با جمله شما میتونم ساعتها تاسف بخورم✋

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2706