2726
عنوان

مامانا یه لحظه میاین

124 بازدید | 5 پست

بچه ها دکتر پسرم گفته فرنی بده بهش قرار امروز یه قاشق مربا خوری بدم چقد فرنی بریزم یه پاکت گرفتیم چقد اب بریرم ؟ ابجوش باشه یا بذارم خنک شه بعد بریزم روش

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین

هنوز زوده وسایل اماده بدی بچت 

ببین برنج ایرانی رو بشور بزار کاملا خیس بشه بعد آبشو بگیر پهن کن رو سینی تا خشک بشه کامل که خشک شد بریز تو دستگاه ۱۲۳ خوب اردش کن بعد هم الکش کن  این میشه ارد برنجت 

برا پختن فرنی هم یک قاشق چای خوری ارد رو بردار با یکم شیر مخلوط کن بزار رو گاز هی هم بزن تا خودشو بگیره اینم میشه فرنی . اوایل هم از شیر خشک بجای شیر گاو استفاده کن تا بچه آلرژی نده به شیر گاو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز زوده وسایل اماده بدی بچت  ببین برنج ایرانی رو بشور بزار کاملا خیس بشه بعد آبشو بگیر پهن ک ...

اهان نمیدونستم نباید فرنی اماده اول کاری ندم مرسی چقد مثلا رو گاز بمونه؟ اولین بار میخواد غذا بخوره بنظرتون فرنی خوبه برا بار اولش یا سنگین؟

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین
2728
اهان نمیدونستم نباید فرنی اماده اول کاری ندم مرسی چقد مثلا رو گاز بمونه؟ اولین بار میخواد غذا بخوره ...

نه هنوز معده اش زوده برای غذای حاضری اینا ببین اولش چند بار خراب میکنی بعد راه می افتی 

یه قاشق آرد برنج رو با نیم استکان شیر و یه حبه کوچولو نبات بزار رو گاز هی هم بزن تا خودشو بگیره نه خیلی سفت نه خیلی شل و آبکی 

خودشو گرفت بردار بریز تو یه ظرف بده نی نی کوشولو بخوره 

نه هنوز معده اش زوده برای غذای حاضری اینا ببین اولش چند بار خراب میکنی بعد راه می افتی  یه قاش ...

دست گلت درد نکنه عزیزم